ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଓ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ ମୋଦି । ଭୋଟ୍ ଦେବାପାଇଁ ମତଦାତାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଦେଲେ ପରାମର୍ଶ

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କଲେ ଟ୍ୟାଗ୍

229

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ଭୋଟିଂକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆଜି ବଡ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରି ସେ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ , ମାୟାବତୀ ଓ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବକୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟର ଯେଭଳି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସଚେତନ ହୋଇ ଭୋଟ ଦେଇପାରିବେ ସେ ନେଇ ସଚେତନ କରିବାକୁ ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ।

work towards bringing maximum Indians to the polling booths in the upcoming elections. May voter awareness efforts be strengthened across the length and breadth of India.

ଏଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଭୋଟଦାନକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଏହି ନେତାମାନେ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସଚେତନ କରନ୍ତୁ । ଟ୍ୱିଟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହ ଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ନେତାଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ମମତା ବାନାର୍ଜୀ, ଏନସିପି ମୁଖ୍ୟ ଶରଦ ପାୱାର, ଆରଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ୱ ଯାଦବ ଓ ଡିଏମକେ ମୁଖ୍ୟ ଏମ.କେ ଷ୍ଟାଲିନ । ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ ପାଇଁ ସମୟ ଏକମାସରୁ କମ ରହିଛି ।

ଆଉ ଏହି ସମୟରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳଗୁଡିକ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ଏଥିପାଇଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ହଜାରରେରୁ ଅଧିକ ର‌୍ୟାଲି କରିବ । ମୋଦି କେବଳ ୨ ଶହରୁ ଅଧିକ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ନିଜର ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।

Comments are closed.