ବଲିଉଡ୍ ଦୁନିଆର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରିସ୍ମା କପୁର । ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ । ପ୍ରସିଦ୍ଧ କପୁର ପରିବାରର ଝିଅ କରିସ୍ମା । ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତ୍ରୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପୁଣି କରିସ୍ମା।

ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ,ପୁଣି ଥରେ କରିସ୍ମା କପୁର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁ ସନ୍ଦୀପ ତୋଷନିୱାଲଙ୍କର ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ସନ୍ଦୀପ ୭ ବର୍ଷ ହେଲା ଆଇନର ଲଢେଇ ଲଢୁଥିଲେ । ଏବେ ସନ୍ଦୀପ ପତ୍ନୀ ଡାକ୍ତର ଆଶ୍ରିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଆଉଥରେ କରିସ୍ମାଙ୍କର ଶୁଭ ସାହାନାଇ ବାଜିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଉ ଏହି ସନ୍ଦୀପଙ୍କ ହାତ ଧରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।

ସନ୍ଦିିପ ତାଙ୍କର ୧୪ ବର୍ଷ ବିବାହ ଜୀବନ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ସନ୍ଦୀପ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅର ପାଳନପୋଷଣ ପାଇଁ ୩-୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ଦେବେ । ସ୍ତ୍ରୀ ଆଶ୍ରିତାଙ୍କୁ ୨କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବେ । ଏହା ସହ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଥିବା ସନ୍ଦୀପଙ୍କର ଘର ପତ୍ନୀ ଆଶ୍ରିତାଙ୍କ ନାଁରେ ହେବ । ସେ ଏବେ ଏଠାରେ ରହୁନାହାଁନ୍ତି । ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ମାଁ ଆଶ୍ରିତା ନେବେ ।କରିସ୍ମା ଗତ ୩ ବର୍ଷ ହେଲା ସନ୍ଦୀପ ସହ ରିଲେସନରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଉ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଇଭେଂଟରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କରିସ୍ମା ଗତ ବର୍ଷ ନିଜର ପତି ସଂଜୟ କପୁରଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇସାରିଛନ୍ତି ।