ଲାଂଚୁଆ ଅଙ୍ଗନବାଡି ସୁପରଭାଇଜର: ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ୭ଶହ ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେବା ବେଳେ କ୍ୟାମେରାରେ ହେଲା କଏଦ

5

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ଲାଂଚ ନେଲେ ଅଙ୍ଗନୱାଡି ସୁପରଭାଇଜର । କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ପରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ । ଘଟଣା ଘଟିଛି ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଭଂଜନଗର ଅଂଚଳରେ । ବେଲଗୁଣ୍ଠା ବ୍ଲକର କ୍ଷେତ୍ରୀୟବରପୁର ସେକ୍ଟର ଅଙ୍ଗନୱାଡି ସୁପରଭାଇଜର ସୁକେଶିନୀ ରଥ ଲାଂଚ ନେଉଥିବାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ମୋବାଇଲରୁ ମୋବାଇଲକୁ ଘୁରିବୁଲୁଛି । ଜଣେ ଅଙ୍ଗନୱାଡି କର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ୭ ଶହ ଟଙ୍କା ଲାଂଚ ନେଉଥିବାବେଳେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍ ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ଘଟଣାର ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଲାଂଚ ଦେଇଥିବା ଅଙ୍ଗନୱାଡି କର୍ମୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ବିଭାଗରେ ଲାଂଚ ନଦେଲେ କିଛି କାମ ହୁଏନି । ଅଣ୍ଡା ଓ ଛତୁଆ ବଂଟନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଡ୍ରେସ୍ ବଂଟନ, ରନ୍ଧା ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଇତ୍ୟାଦି ଫର୍ମରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପାଇଁ ଲାଂଚ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

ଏପରିକି ଏସ୍.ଏଚ୍.ଜି ଗ୍ରୁପର ଲୋନ୍ ପଂର୍ମରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମୁଣ୍ଡ ପିଛା ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତେବେ ଏହି ଲାଂଚ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଭଂଜନଗର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବି ଏଯାଏ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହୋଇନଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

Comments are closed.