ପୁଅ ଯାଉଥିଲା ପତରେ ପତରେ ବାପା ଧରିଦେଲେ ଡାଳ ! ଫେସବୁକରେ ଝିଅଙ୍କ ଫେକ୍ ଆଇଡି ଚଲାଉଥିଲା ପୁଅ,ମଜା ଚଖାଇବା ପାଇଁ ବାପା କଲେ କିଛି ଏଭଳି ।

573

ଫେସବୁକ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ଅନେକ ଫେକ୍ ଆଇଡି ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବେ । ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ରାଜସ୍ଥାନରୁ । ନିଜର ଏକମାତ୍ର ପୁଅ ମନୋଜର ନିର୍ବନ୍ଧ ପିତା ରାଜକୁମାର ଜଣେ ପୁଅଙ୍କ ସହ କରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବେ ଏଭଳି କାହିଁକି ହେଲା ।

ଅସଲ କଥା ହେଉଛି କିଛି ବର୍ଷରୁ ମନୋଜ କିଛି ଝିଅଙ୍କ ଫେକ୍ ଆଇଡି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଫେସବୁକ୍ ଚଲାଉଥିଲା ଏବଂ ଜାନୁ,ଧନ କହି ଯୁବକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ହାତଉଥିଲା । କେତେବେଳେ ଫୋନ୍ ରିଚାର୍ଜ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଟଙ୍କା ମାଗି ସେମାନଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ କଥା ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଲା ଯେତେବେଳେ ମନୋଜ ପିତାଙ୍କୁ ଠକି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଟ୍ରାନ୍ସପର୍ କଲେ । ସ୍ୱିଟି ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ପୁଅ ବାପାଙ୍କୁ ଠକି ଆସୁଥିଲା । ଫଟୋରେ ମୋହିତ ହୋଇ ବାପା ମଧ୍ୟ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲି ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥରେ ମନୋଜର ମୋବାଇଲ୍ ଚେକ୍ କରିବାରୁ ସବୁ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା । ଏଥିରେ ରାଗି ବାପା ପାଖ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପୁଅର ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଦେଲେ ।

ମତାମତ

Your email address will not be published.