ଭାଙ୍ଗିଗଲା ସ୍ୱପ୍ନ, ଅଧାରେ ରହିଗଲା ବିଧାୟକଙ୍କ ବାହାଘର । ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ତାମିଲନାଡୁରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଆଇଏଡିଏମକେ ତଥା ଶାସକ ଦଳର ବିଧାୟକ ଏସ୍ ଇଶ୍ୱରନ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଇ ହଟାହଟା ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହା ତାମିଲନାଡୁ ରାଜନୀତିରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ଯେଉଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାହାଘର ଠିକ୍ ହୋଇଥିଲା ସେ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଫେରାର ହୋଇଯିବାରୁ ଏଭଳି ଦୁର୍ଦ୍ଦଶା ଭୋଗିଛନ୍ତି ଇଶ୍ୱରନ ।

ଘଟଣା ଅନୁଯାୟୀ, ଭବାନୀସାଗରର ୪୩ ବର୍ଷୀୟ ବିଧାୟକ ଏସ୍ ଇଶ୍ୱରନଙ୍କ ବିବାହ ଉକର୍ଣ୍ଣର ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଆର ସନ୍ଧ୍ୟାଙ୍କ ସହ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ଆଗାମୀ ୧୨ ତାରିଖରେ ଏହି ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାନ୍ତା । ଏଥିପାଇଁ ଉଭୟ ପରିବାରର ମଧ୍ୟରେ ସହମତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଏପରିକି ବାହାଘର ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗି ପଡିଥିଲେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର । ଶାସକ ଦଳର ବିଧାୟକ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ସହମତି ଦେଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ବିବାହକୁ ମାତ୍ର ୮ ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଏକ ବଡ ଝଟକା । ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ଯେଉଁ ଏମସିଏ ଗ୍ରାଜୁଏଟ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ଠିକ୍ ହୋଇଥିଲା ସେ ହଠାତ କେଉଁଆଡେ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଅନ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅନୁଯାୟୀ, ବିଧାୟକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ ବଡ ଅନ୍ତର ଥିବାରୁ ଆର୍ ସନ୍ଧ୍ୟା ଖୁସି ନଥିଲେ ।

ଆଉ ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ପୂରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ଏପରିକି ବିଧାୟକ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ବାହା ହେବେନି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିଖୋଜ ଘଟଣା ନେଇ ତାଙ୍କ ମା’ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଶନିବାର ୧୧ଟା ସମୟରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହି ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭଉଣୀ ଘରେ ନ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଝିଅ ଫେରାର ହେବାର ଅନେକ ନଜିର ରହିଛି କିନ୍ତୁ ବିଧାୟକଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଫେରାର ହୋଇଯିବା ଏବେ ତାମିଲନାଡୁରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।