ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ରିୟଲିଟି ଚେକ୍ : ରାତି ଅଧରେ ବାଇକରେ ଆସି ଛତ୍ରପୁର ସହରର ସ୍ୱଚ୍ଚତା ତଦାରଖ କଲେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ,ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଅପରିଷ୍କାର ଥିବା ଦୋକାନୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହେଲା ଜୋରିମାନା

443

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ରିୟଲିଟି ଚେକ୍ । ରାତି ଅଧରେ ବାଇକରେ ଆସି ଛତ୍ରପୁର ସହରର ସ୍ୱଚ୍ଚତା ଓ ପରିମଳ ତଦାରଖ କଲେ ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବିଜୟ ଅମୃତ କୁଲାଙ୍ଗେ । ନିଜ ବାସଭବନରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏକ ବୁଲେଟରେ ବାହାରି ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ,ମୁଖ୍ୟବଜାର, ରିକାପଲ୍ଲୀ ଓ ଲୋୟର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ  ବୁଲିଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ବଜାର କାରିଣୀ ସାହି ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଅପରିଷ୍କାର ଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଏନଏସି ପକ୍ଷରୁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ନିଜ ଘରକୁ ଯେପରି ସଫା ରଖୁଛ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖକୁ ମଧ୍ୟ ସେପରି ସ୍ୱଚ୍ଚ ରଖିବାକୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ସେହିପରି ଛତ୍ରପୁର ଠାକୁରାଣୀ ମନ୍ଦିର ରୋଡ ଓ ବଡ ବଜାରର କେତେକ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱଚ୍ଚତା ତଦାରଖ କରିବା ସହ ପଲିଥିନ ବ୍ୟବହାର ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.