କଟକ ନରସିଂହପୁର ମା ବ୍ରାହ୍ମଣୀଦେଇ ମନ୍ଦିରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୂଜକଙ୍କ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ । କହିଲେ, କରୋନା ଦୂର କରିବାପାଇଁ ବଳି ପକାଇବାକୁ ହୋଇଥିଲା ସ୍ୱପ୍ନାଦେଶ ।

12,894

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : କଟକ ନରସିଂହପୁରରେ ମନ୍ଦିରରେ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ମା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଦେଇ ମନ୍ଦିରର ପୂଜକ କରୋନା ପାଇଁ ବଳି ପକାଇଥିବା ଆଠଗଡ ଏସଡିପିଓ କହିଛନ୍ତି । କରୋନା ରୋଗକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପୂଜକକୁ ସ୍ୱପ୍ନାଦେଶ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ସେହି ଗାଁର ସରୋଜ କୁମାର ପ୍ରଧାନକୁ ବଳି ପକାଇଥିବା କହିଛି ଅଭିିଯୁକ୍ତ । ବଳି ପକାଇବା ପରେ ପୂଜକ ଜଣକ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ନରସିଂହପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନ୍ଧହୁଡା ବନ୍ଧ ନିକଟରେ ଘଟିଛି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା ଅବସ୍ଥାରେ ଗ୍ରାମର ସରୋଜ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୁଲିସ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବନ୍ଧହୁଡା ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଦେଇ ମନ୍ଦିର ପୂଜକ ସଂସାରୀ ଓଝା ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ଏହାପରେ ନରସିଂହପୁର ଥାନା ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଏଣେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

 

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.