ଆଜି କଟକ ବନ୍ଦ: ସହରର ଏକାଧିକ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଦ ଡାକରା

କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହିବେ ଆଇନଜୀବୀ

667

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉଠିଯିବା ଏବଂ ସହରର ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ରାସ୍ତାଘାଟ , ମାତ୍ରାଧିକ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜରିମାନା ଲାଗୁ ଆଦି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ବିରୋଧ କରି ଆଜି କଟକ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛି କେତେକ ସଂଗଠନ । ତେବେ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଯୋଗୁଁ ଆଇନଜୀବୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇନପାରନ୍ତି । ପ୍ରସ୍ତାବିତ ବନ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ଆଇନଜୀବୀମାନେ କୋର୍ଟରେ ପହଂଚିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ତେଣୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥ୍ିତିରେ ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଜୀବୀ ଆଜିର ଦିନରେ ଥିବା ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ଅନୁୁପସ୍ଥିତ ରହନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ମାମଲାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପ୍ରଦାନ ନକରିବାକୁ ବୋଲି ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି । ହାଇକୋର୍ଟ ବାର ଆସୋସିଏସନ ନିର୍ବାହୀ ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇ ଏନେଇ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏସଂପର୍କରେ ହାଇକୋର୍ଟ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବିଚାରପତିଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.