ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି । କାହା ପାଖରେ ରହିଛି କେତେ ଟଙ୍କା ?

405

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଆଜିର ଦ୍ରୁତ ଗତିଶୀଳ ଜୀବନରେ, ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁତ୍ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ଥାନ୍ତା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥାନ୍ତି  । ଆଉ  ଯେତେବେଳେ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ କଥା ଆସେ, ସେତେବେଳେ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ଏଥିରେ ଆଗରେ ରହିଥାଏ । ଦିନରାତି କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅଭିନୟ କରି ଏହି ତାରକାମାନେ ପ୍ରଚୁର ଆୟ କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାରକାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଏବଂ ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ଦିନ କିମ୍ବା ରାତି ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ତାରାମାନଙ୍କର କେତେ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଥିବ ।  ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ …

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ – ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ମାତ୍ର୨୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ବୟସରେ ସେ ଅନେକ ସୁପର-ଡୁପର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଅଭିୟନର ଯାଦୁ ଦେଖାଇଆସୁଛନ୍ତି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୧୭ କୋଟି ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର – ଖିଲାଡି ନାମରେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କୌଣସି ପରିଚୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୨୪୧୪ କୋଟି ।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା- ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପରି ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ସେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାୟ ୩୫୦ କୋଟି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା – ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବଡ ପରଦାରେ ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ତାରକା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ୩୬୭ କୋଟି ।

କରୀନା କପୁର ଖାନ୍ – କପୁର ପରିବାରର ହୋଇଥିବା କରୀନା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କ ପରି ବହୁତ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି । ନିଜର ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ବେବୋଙ୍କ ମୋଟ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୪୧୩ କୋଟି ।

ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ – ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଟିକିଏ ଝଲକ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଭିଡ଼ ଜମାଇଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ତାରକା ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୪୩୫୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ – ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଦେଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ପ୍ରାୟ ୧୦୩କୋଟିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ।