କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେଲା ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ shoppi9.com । ପଢନ୍ତୁ, କେଉଁ ସବୁ ସୁବିଧା ପାଇବେ ଲୋକ…

116

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ଭୁବନେଶ୍ୱରର ସର୍ବବୃହତ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ପରିଚୟ ପାଇଥିବା shoppi9.com ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ପାଦକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବେ ବିକ୍ରୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହା ଏପରି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୋକାନ ସେମାନଙ୍କ ଦୋକାନ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଉତ୍ପାଦକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ବିକ୍ରୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅନଲାଇନ୍ ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ shoppi9.comକୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ସଂସ୍ଥାର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେମନ୍ତ ମେହେର ଉନ୍ମୋଚନ କରିଥିଲେ ।

Shoppi9 ଅନଲାଇନ୍ ସପିଙ୍ଗର ଏକ ନୂତନ ଧାରା ଆଣିଥାଏ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ଦୋକାନଗୁଡ଼ିକୁ ଅନଲାଇନରେ ଆବିଷ୍କାର କରିପାରିବେ । ତା ସହିତ ଆପଣ ନିଜର ନିକଟତମ ଷ୍ଟୋରରୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ପାଦକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏକ ଅର୍ଡର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ମୂଲ୍ୟ ତୁଳନା କରିପାରିବେ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଅନଲାଇନ୍ ଦୋକାନ ବଜାର

ଏହି ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅନଲାଇନ୍ ଦୋକାନ ବଜାର, କ୍ଷୁଦ୍ର ଏବଂ ମଧ୍ୟମ ବ୍ୟବସାୟ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାପକ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣୀୟ । ଏହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ଥିବା ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ପାଦର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, କ୍ରେତାମାନେ ଏହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୋକାନ ଆବିଷ୍କାର କରିପାରିବେ, ବିଭିନ୍ନ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଠାରୁ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ତୁଳନା କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନିକଟସ୍ଥ ଷ୍ଟୋର ଗୁଡିକରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ପାଦକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ ।

ଏହାସହିତ ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ, ପନିପରିବା ଏବଂ ଫଳ ସହିତ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଦ୍ରବ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକମାନେ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ। ତା ସହିତ ଉତ୍ପାଦର ସହଜ ଟ୍ରାକିଂ ଅନଲାଇନ୍ ପେମେଣ୍ଟ, ଉତ୍ପାଦ ଉପଲବ୍ଧତା ସହିତ ଷ୍ଟୋର ଠିକଣା କିମ୍ବା ପ୍ରି-ବୁକିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ଟେକ-ଓ୍ୱେ ସହିତ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ବିତରଣ ହୋଇପାରିବ।

ବିକ୍ରେତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ “shoppi9” ର ବଶିଷ୍ଟ୍ୟ

shoppi9 ରିଟେଲ ଷ୍ଟୋର ଅପରେସନ୍ ଏବଂ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟର ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ରାଜସ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ । ତା ସହିତ ଏହା ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଏକ ବିକ୍ରେତା ଆକାଉଣ୍ଟ ସୃଷ୍ଟି କରି ୩ଟି ସରଳ ପଦକ୍ଷେପରେ ଆପଣ ଏକ ମାଗଣା ତାଲିକା ପାଇବେ…

  • ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରନ୍ତୁ
  • ଆପଣଙ୍କର ଉପଲବ୍ଧ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ମୂଲ୍ୟ ଯୋଡନ୍ତୁ
  • ବିକ୍ରୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ