ନୀତିଶଙ୍କୁ ରଞ୍ଜିତ ଚେତାବନୀ । ଯଦି ପପୁ ପଜିଟିଭ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିବାସରୁ ଆଣି ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଛିଡା ନ କରିଛି ତେବେ ମୋ ନାଁ ରଞ୍ଜିତ ନୁହେଁ…!

862

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ । ମୋ ସ୍ୱାମୀ ନେଗେଟିଭ ଅଛନ୍ତି ଯଦି ସେ ପଜିଟିଭ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିବାସରୁ ଆଣି ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଯଦି ନ ଛିଡା କରିଛି ତେବେ ମୋ ନାଁ ରଞ୍ଜିତ ରଞ୍ଜନ ନୁହେଁ । ନୀତିଶଙ୍କୁ ଏଭଳି ଧମକ ଦେଇଥିବା ମହିଳା ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜନ ଅଧିକାର ପାର୍ଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପପୁ ଯାଦବଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରଞ୍ଜିତ ରଞ୍ଜନ । ଏନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ନୀତିଶଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ରଞ୍ଜିତ ।

କୋଭିଡ ଗାଇଡଲାଇନ ତଥା ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ ଅଭିଯୋଗରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପପୁ ଯାଦବଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା । ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ୩୨ ବର୍ଷ ତଳର ଏକ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ମେଡିକାଲ ସୁବିଧା ଦିଆଯାଇନାହିଁ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ରଞ୍ଜିତ । ଏନେଇ ନୀତିଶଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ପପୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ତେବେ ପପୁଙ୍କ ଗିରଫକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏପରିକି ନୀତିଶଙ୍କୁ ଏନେଇ ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି । ତେବେ ରଞ୍ଜିତଙ୍କ ଏଭଳି ଚେତାବନୀ ପରେ ସରଗରମ ହୋଇଛି ବିହାର ରାଜନୀତି । ସ୍ୱାମୀ ପପୁଙ୍କ ଭଳି ରଞ୍ଜିତ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ସାଂସଦ ରହିଛନ୍ତି ।

Comments are closed.