ସରଳତାର ଉଦାହରଣ ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ! ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ ସମୟରେ ବସିବା ପାଇଁ ସୋଫାର ହୋଇଥିଲା ଆୟୋଜନ କିନ୍ତୁ ସାମାନ୍ୟ ଚଉକିରେ ବସି ମନ ଜିଣିନେଲେ ମୋଦି ।

739

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଋଷ୍ ଗସ୍ତରେ ୨ ଦିନ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଶୁକ୍ରବାର ଭାରତ ଫେରିଛନ୍ତି । ଏହି ଗସ୍ତର ଅନ୍ତିମ ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ସରଳତାର ଉଦାହରଣ ଦେଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ବସିବା ପାଇଁ ସୋଫାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଚଉକିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ସୋଫାରେ ବସିବା ପାଇଁ ସିଧାସିଧା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସୋଫା ହଟାଯାଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ସାମାନ୍ୟ ଚଉକି ଲଗାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପିୟୁସ୍ ଗୋୟଲ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି ।

 

ଏକ ମିନିଟ୍ ର ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ ସମୟରେ ହଲ୍ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ବସିବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସୋଫାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଚଉକିର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ସୋଫାରେ ବସିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଉଛି ସେ ଏଥିରେ ଅମଙ୍ଗି ଚଉକି ଆଣିବାକୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତିି ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଚଉକିରେ ବସୁଛନ୍ତି । ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ପିୟୁସ୍ ଗୋୟଲ୍ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି , ମୋଦି ଜୀଙ୍କ ସରଳତାର ଉଦାହରଣ ଆଜି ପୁନଃ ଦେଖିବାକୁୁ ମିଳିଛି । ଋଷ୍ ରେ କରାଯାଇଥିବା ବିଶେଷ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ହଟାଇ ସେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ଚଉକିରେ ବସିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଇଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇକୋନୋମିକ୍ ଫୋରମ୍ ବୈଠକରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଋଷ୍ ର ବ୍ଲାଦିବୋସ୍ତୋକ୍ ସହର ପହଁଚିଥିଲେ ।

Comments are closed.