୨ ଦିନ ପରେ ସାଜିଥାନ୍ତେ ବର, ବିରୁପା ନଦୀରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ମଙ୍ଗନ ଆଗରୁ ମଶାଣୀକୁ ଚାଲିଗଲେ ଚୌଦ୍ୱାର ଯୁବକ

22

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ୨ ଦିନ ପରେ ସାଜିଥାନ୍ତେ ବର । ବିବାହକୁ ନେଇ ଘରେ ଥିଲା ଖୁସିର ମାହୋଲ । କିନ୍ତୁ ଜଗତପୁର ବିରୁପା ବ୍ରିଜ ଟୋଲ ଗେଟ୍ ପରିସରରୁ  ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ମଙ୍ଗନ ଆଗରୁ ମଶାଣୀକୁ ଚାଲିଗଲେ ଚୌଦ୍ୱାର ଯୁବକ । ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଚାକିରୀ କରିଥିବା ହିରଣ୍ୟ ବେହେରାଙ୍କ କ୍ଷତାକ୍ତ ମୃତ ଦେହ ଆଜି ସକାଳୁ ଜଗତପୁର ବିରୁପା ବ୍ରିଜ ଟୋଲ ଗେଟ୍ ପରିସରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ।

ତେବେ ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡୁଛି କି ହିରଣ୍ୟଙ୍କୁ ଗତକାଲି ରାତିରେ କିଛି ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିଥିଲା । ଏହି କଲ ରିସିଭ କରିବା ପରେ ସେ ଘରୁ ଜଗତପୁର ବିରୁପା ଟୋଲ ଗେଟ୍ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲେ । ତେଣୁ ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ରହସ୍ୟରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଥିବା ବେଳେ ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଥାନାଅଧିକାରୀ ଏବଂ କଟକ ଡିସିପି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.