ବଦଳିଲା ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ପ୍ରୋଫାଇଲ ଫଟୋ…ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ତାଲାବନ୍ଦ ଅବଧି ଘୋଷଣା ପରେ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଅପଲୋଡ କଲେ ଏକ ମୁହଁ ଘୋଡା ଫଟୋ

340

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଆଜି ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସଂବୋଧିକ କରିବା ସହ କରୋନା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢେଇ ପାଇଁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ କଟକଣାକୁ ମେ ୩ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହି ସଂଶୋଧନ ତୁରନ୍ତ ବାଦ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ଟୁଇଟର ଆକାଉଂଟର ପ୍ରୋଫାଇଲ ଫଟୋକୁ ବଦଳାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲକଡାଉନ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେବା ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ମୁହଁ ଘୋଡ଼ା ଏକ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ମୋଦି ନିଜର ନାକ ଓ ପାଟିକୁ ଘୋଡ଼ାଇ ରଖିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ନିଜ ସଂବୋଧନରେ ବାରମ୍ବାର ଲୋକଙ୍କୁ କେବଳ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଚିନ୍ତା ନକରି ବରଂ ନିଜ ଘରେ ଥିବା କୌଣସି ବି କପଡା ବା ଗାମୁଛା କିମ୍ବା ତଉଲିଆରେ ନିଜ ମୁହଁକୁ ଢାଙ୍କିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ନିଜ ଫଟୋକୁ ବଦଳାଇବା ସହ ଏହା ଜରିଆରେ ସମାଜକୁ ଏକ ବାର୍ତା ଦେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଲୋକେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଘରେ ଥିବା କପଡା-ଗାମୁଛାରେ ନିଜ ମୁହଁକୁ ଢାଙ୍କିପାରିବେ ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ଆଜି ମୋଦି ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସଂବୋଧିତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁହଁରେ ଗାମୁଛା ଗୁଡାଇଥିଲେ । ସମ୍ବୋଧନ ବେଳେ ଦେଇଥିବା ସପ୍ତପଦୀ ମନ୍ତ୍ରରେ ବି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମାସ୍କର ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାଛଡା ନିକଟରେ ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଅବଧି ବଢାଇବା ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସି ଜରିଆରେ ଯେତେବେଳେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ସେ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ମୋଦି ମୁହଁରେ ଗାମୁଛା ବାନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Comments are closed.