ବାଇକରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ସର୍ବଦା ସାଥିରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ, କେବେବି ଦରକାର ପଡିପାରେ

50

ଯଦି ଆପଣ ବାଇକରେ ବହୁ ଦୂର ଜାଗାକୁ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାଇକ୍ ସହିତ କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ସବୁବେଳେ ସାଥିରେ ରଖିବା ଉଚିତ । କାରଣ ରାସ୍ତାରେ କେତେବେଳେ କିଛି ବି ଘଟିପାରେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଭଳି କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ସଂପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇବୁ, ଯାହା ଆପଣ ସବୁବେଳେ ସାଥିରେ ଧରି ବୁଲିବା ଦରକାର । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା. . ..

ମଲ୍ଟି ଟୁଲ୍ କିଟ୍- ବାଇକରେ ହେଉଥିବା ଛୋଟମୋଟ୍ ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣ ନିଜେ ଠିକ୍ କରିପାରିବେ ।

ଟାୟାର ଏବଂ ଟ୍ୟୁବ୍ ପମ୍ପଚର ରିପାୟର କିଟ୍- ରାସ୍ତାରେ ଯଦି ବାଇକର ଟାୟାର ପମ୍ପଚର ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜେ ବି ଠିକ୍ କରିପାରିବେ ।

ମୋଟରସାଇକେଲ ବ୍ୟାଗ-ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ବାଇକ୍ ଚଲାଇବା ଦ୍ୱାରା କାନ୍ଧରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ଏଥିପାଇଁ ଏହି ବାଇକ୍ ବ୍ୟାଗ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଓହଳି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ମିଳିବ । ଏଥିରେ ଆପଣ ନିଜର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ରଖିପାରିବେ ।

ବାଇକ ଫାଷ୍ଟ ଆଡ୍ କିଟ- ବାଇକ୍ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଯଦି କୌଣସି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିପାରିବ ।

ବାଇକ୍ ଡିପିଏସ ସିଷ୍ଟମ- ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରେ କେଉଁଠି ହଜି ଯାଉଛନ୍ତି କିମ୍ବା ବାଟବଣା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବହୁତ କାମରେ ଆସିବ ।

Comments are closed.