ଶେଷ ହେଲା ମାସକର କାର୍ତିକ ବ୍ରତ । ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ରରୁ ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କ ଘରବାହୁଡା , ଆଶ୍ରୟ ସ୍ଥଳରୁ ବିଚ୍ଛେଦ ବେଳେ ଭାବବିହ୍ୱଳ ପରିବେଶ

230

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ମାସକର କାର୍ତିକ ବ୍ରତ ପରେ ପୁରୀ ଛାଡିଛନ୍ତି ହବିଷ୍ୟାଳି । ରାଜ୍ୟରେ କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ କାର୍ତିକ ବ୍ରତ କରିବାକୁ ଶ୍ରୀ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆସିଥିଲେ ପ୍ରାୟ ୨୫ ଶହରୁ ଅଧିକ ବ୍ରତଧାରୀ । ଏକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବାତାବରଣରେ ରାଧା ଦାମୋଦରଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହିତ ମହିଳା ବ୍ରତଧାରୀ ରଖୁଥିଲେ କାର୍ତିକ ବ୍ରତ । କାର୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣମାରେ ଏହି ବ୍ରତ ଶେଷ ହେବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଘର ବାହୁଡା ହୋଇଛନ୍ତି ହବିଷ୍ୟାଳୀ ।

ଦୀର୍ଘ ମାସଟିଏ ଧରି ଘର ଠାରୁ ବାହାରେ ରହି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅନେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭାବଗତ ସଂପର୍କ ଯୋଡି ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏଥିରେ ବିଛେଦ ଘଟିଛି । ପରଷ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପୁଣି ଘରକୁ ବାହୁଡୁଛନ୍ତି ହବିଷ୍ୟାଳି । ତେବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ହବିଷ୍ୟାଳୀ ଆଶ୍ରୟ ସ୍ଥଳରେ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପ୍ରତି ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ସମସ୍ତେ ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.