ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟର ୱାର: ଇଂଟରନେଟ୍ ସେବା ବନ୍ଦ ନେଇ ଗାୟିକା ରିହାନା କହିଲେ,ଏହାକୁ ନେଇ କାହିଁକି ଚର୍ଚ୍ଚା କରୁନ; ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଜବାବ୍, ସେମାନେ ଚାଷୀ ନୁହେଁ ଆତଙ୍କବାଦୀ

367

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ଗାୟିକା ଓ ନାୟିକାଙ୍କ ଭିତରେ ଟ୍ୱିଟର ୱାର । ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଯୋଗୁଁ ଇଂଟରନେଟ୍ ସେବା ବନ୍ଦ ନେଇ ଅନ୍ତଜାର୍ତୀୟ ଖ୍ୟାତି ସଂପନ୍ନ ଗାୟିକା ରିହାନାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମେ ଏହାକୁ ନେଇ କାହିଁକି ଚର୍ଚ୍ଚା କରୁନାହୁଁ ?

ସିଏନ୍ଏନର ଏ ରିପୋର୍ଟକୁ ଟ୍ୟାକ୍ କରି ଏକଥା ଲେଖିଛନ୍ତି ରିହାନା । ଏହି ରିପୋର୍ଟରେ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଯୋଗୁଁ ଇଂଟରନେଟ୍ ସେବା ବ୍ୟାହତ ହୋଇଥିବା କଥା ରହିଛି । ସେହିପରି ଚାଷୀଙ୍କ ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲିର ଏକ ଫଟୋ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ରହିଛି ।

ଆଉ ରିହାନାଙ୍କ ଏଭଳି ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ୍ ରଖିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ । ସେ ଜାବାବରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନ ସମ୍ପର୍କରେ ଏଥିପାଇଁ କେହି ଚର୍ଚ୍ଚା କରୁନାହାଁନ୍ତି, କାରଣ ଏହା ଚାଷୀଙ୍କ ନୁହେଁ ବରଂ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କର । ଯେଉଁମାନେ ଭାରତକୁ ଭାଗଭାଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ଯାହା ଫଳରେ ଚୀନ ଭଳି ଦେଶ ଆମ ଦେଶକୁ କବ୍ଜା କରିବେ ଏବଂ ଆମେରିକା ଉପନିବେଷବାଦ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଆମ କିଛି ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ବସି ପଡନ୍ତୁ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ନିଜ ଦେଶକୁ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହୁଁ ବୋଲି କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।