ପାଟନାରେ ମମତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିକ୍ଷୋଭ ! ଦିଦିଙ୍କ ଫଟୋରେ କାଳି ବୋଳିଲେ, ଜୋତାରେ ବାଡେଇଲେ ଜନଶକ୍ତି ପାର୍ଟିର କର୍ମୀ ।

139

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : କୋଲକାତାରେ ସିବିଆଇ ଓ ପୋଲିସ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ଗତକାଲି ଠାରୁ ଧାରଣାରେ ବସିଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜି । କେନ୍ଦ୍ରର ମୋଦି ସରକାର, ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ସିବିଆଇ ବିରୋଧରେ ମମତା ଯୁଦ୍ଧଂଦେହି ଡାକରା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଦିଦିଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ମୋଦି ବିରୋଧୀ ।

ତେବେ ପାଟନାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଓଲଟା ଚିତ୍ର । ପାଟନାରେ ଜନଶକ୍ତି ପାର୍ଟି ମମତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ବିରୋଧୀ କର୍ମୀମାନେ ମମତାଙ୍କ ଫଟୋରେ କାଳି ବୋଳିବା ସହ ଜୋତାରେ ବାଡେଇ ପ୍ରତିବାଦ ଜାହିର କରିଥିଲେ । ରବିବାର କୋଲକାତରେ ହୋଇଥିବା ହାଇଡ୍ରାମା ପରେ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜି । ଅନେକ ରାଜ୍ୟରୁ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ମିଳୁଥିବା ବେଳେ ମମତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.