କେତେ ଦରମା ପାଆନ୍ତି ସେଲିବ୍ରିଟଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ? ଶୁଣି ଉଡିଯିବ ହୋସ୍

291

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବହିଗାର୍ଡ ହେବା ଭାରି କଷ୍ଟକର ବ୍ୟାପାର । ସେମାନଙ୍କ ସହ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା । ସେମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସୁରକ୍ଷା କରିବା । ଏହାସହ କ୍ରେଜି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଂଜ । ହେଲେ ଏସସବୁ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଯେତିକି ଦରମା ମିଳେ ତାହା ଶୁଣିଲେ ହୁଏତ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କ ଦରମା କୋଟି ଅଙ୍କରେ । ଏମାନେ ବି ଜଣେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ।ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ ସେରା । ଦୀର୍ଘ ୨୫ ବର୍ଷ ହେବ ସଲ୍ଲୁଙ୍କ ରକ୍ଷା କରିଆସୁଛନ୍ତି ସେରା । ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ପୋଜ୍ ଦେବାର ଦେଖାଯାନ୍ତି ସେରା । ସଲୁଙ୍କୁ ନିରାପତ୍ତା ଦେବାକୁ ସେରାଙ୍କ ବାର୍ଷିକ ଦରମା ୨ କୋଟି ।

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ୍ ଏପରି ସ୍ତରରେ ଅଛି ଯାହା ଅନେକ ଅଭିନେତା କେବେ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନପାରନ୍ତି । ବଲିଉଡର ବାଦଶାହଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଆଧାରରେ ତାଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ ରବି ସିଂଙ୍କ ଉପରେ । ଯିଏ ଏକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଅଛନ୍ତି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ପ୍ରାୟ ୨.୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରମା ମିଳିଥାଏ । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ସର୍ବାଧିକ ଦରମା ପ୍ରାପ୍ତ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ।

ଯୁବରାଜ ଘୋରପାଡେ । ବଡିବିଲ୍ଡିଂ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଯେପରି ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ସେପରି ହୋଇନଥିଲା । ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏସ୍ ସିକ୍ୟୁରିଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ, “ଭବିଷ୍ୟତ ମୋ ପାଇଁ ଅନ୍ଧକାର ଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏସ୍ ସିକ୍ୟୁରିଟିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନନେବା ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅଦ୍ଭୁତ କାର୍ୟ୍ୟ କରୁଥିଲି । ଆଜି, ମୁଁ (ଅଭିନେତା-ନିର୍ମାତା-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ) ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ଏବଂ ମୋର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ଏହି ସତ୍ୟକୁ ଇର୍ଷା କରନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଏତେ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ବୁଲୁଛି। ” ଟାଇମ୍ସ ନାଓର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅମୀରଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ସେ ବାର୍ଷିକ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରମା ପାଆନ୍ତି ।


ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିନ୍ଦେ ,ଯିଏ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି । ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ପାଖେପାଖେ ଜଗିଥାନ୍ତି ଜିତେନ୍ଦ୍ର । ଅମିତାଭଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏକ ସୁରକ୍ଷା ଏଜେନ୍ସି ଥିଲେ ବି ଏହାକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ଜିତେନ୍ଦ୍ର । ହାତରେ କାର୍ବାଇନ୍ ବନ୍ଧୁକ ଧରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି ଜିତେନ୍ଦ୍ର । ଏଥିପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କୁ ବାର୍ଷିକ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରମା ଦିଅନ୍ତି।


ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀଙ୍କ କାମ ବିଶେଷ ଭାବରେ କଠିନ କାରଣ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ମଞ୍ଚରେ ପାଗଳ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେସେ ଥେଲ୍ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଉପଯୁକ୍ତ କାରଣ ସେ ଜଣେ ଯିଏ ସମାନ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ରେସେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଅ ଆରବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି । ପ୍ରତିବଦଳରେ, ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କଠାରୁ ବାର୍ଷିକ ୧.୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରମା ପାଆନ୍ତି ।