ସଟଡାଉନ୍ ବେଳେ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ ମାଛ, ମାଂସ ଓ ଅଣ୍ଡା : ବିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ହୋମ୍‌ ଡେଲିଭରି ନମ୍ବର ଜାରି

183

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ସଟଡାଉନ୍ ବେଳେ ଚିଲିକା ଫ୍ରେସ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ମାଛ, ଓପୋଲଫେଡ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ କୁକୁଡ଼ା ମାଂସ ଓ ଅଣ୍ଡା ଏବଂ ଓମ୍‌ଫେଡ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଗ୍ଧଜା‌ତ ସାମଗ୍ରୀ ସହରବାସୀଙ୍କୁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ । ଏନେଇ ବିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ନମ୍ବର ଜାରି କରାଯାଇଛି । ମାଛ, ମାଂସ ଓ ଅଣ୍ଡା ଲାଗି ଗ୍ରାହକମାନେ ସକାଳ ୭ଟାରୁ ୯ଟା ଓ ଅପରାହ୍ନ ୧ଟାରୁ ୩ଟା ମଧ୍ୟରେ ବୁକିଂ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଟା ଓ ଅପରାହ୍ଣ ୪ଟାରୁ ୬ଟା ମଧ୍ୟରେ ସାମଗ୍ରୀ ପହଞ୍ଚିବ । ସର୍ବନିମ୍ନ ୯ ଟଙ୍କାର ବୁକିଂ କରିବାକୁ ହେବ । ଏଥିସହ ପରିବହନ ବାବଦରେ ୫୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ଚିଲିକା ଫ୍ରେସ୍‌ର ଶିରିପୁର (୯୦୪୦୧୪୪୦୬୫), ସିଆରପି ଛକ (୯୮୬୧୫୧୧୧୯୮), ସହିଦନଗର (୮୨୪୯୫୯୯୭୩୩) ଓ ଓପୋଲଫେଡ୍‌ର ସହିଦନଗର (୮୪୮୦୨୨୬୦୮୬/ ୭୮୭୩୫୫୮୮୩୩), ଆଇଆରସି ଭିଲେଜ୍‌ (୯୪୩୯୩୪୯୫୨୧/ ୯୯୩୮୫୧୩୮୨୯), ଓୟୁଏଟି କ୍ୟାମ୍ପସ (୭୮୭୩୦୦୯୬୧୯/ ୯୪୩୮୫୮୪୪୪୬) ଓ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖପୁର (୯୫୮୩୨୩୬୨୨୯/ ୮୦୯୩୬୨୪୨୭୪) ଶାଖା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେବା ଯୋଗାଇବେ। ସେହିପରି ଦୁଗ୍ଧଯାତ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଓମ୍‌ଫେଡ୍‌ ପକ୍ଷରୁ (୯୪୩୭୧୩୧୯୪୯/ ୯୪୩୯୭୧୮୧୫୧/ ୭୦୦୮୨୬୭୨୭୬/ ୯୪୩୯୯୨୩୬୮୯) ସେବା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ। ସକାଳ ୬ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୪ଟା ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୦୦ ଟଙ୍କାର ବୁକିଂ କରିପାରିବେ । ପରିବହନ ବାବଦରେ ଅତିରିକ୍ତ ୩୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।

Comments are closed.