ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ହିରୋ ମୋଟକର୍ପର ନୂତନ ଡିଲରସିପ୍ ‘ଅରୁନ୍ଧତୀ ହିରୋ’ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ।

99

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ପୃଥିବୀର ଏକ ନମ୍ବର ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ବ୍ରାଣ୍ଡ ହିରୋ ତରଫରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରଠାରେ ଏକ ନୂତନ ଡିଲରସିପ ‘ଅରୁନ୍ଧତୀ ହିରୋ’ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରା, ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ର,  ହିରୋ ମୋଟକର୍ପର ଜାତୀୟ  ସେଲସ ମୁଖ୍ୟ ଆଶୁତୋଷ ବର୍ମା ଏବଂ ପୂର୍ବ ଜୋନ୍ ମୁଖ୍ୟ ବି ସ୍ୱାମୀନାଥନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏହା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଅବସରରେ ଅରୁନ୍ଧତୀ ମୋଟରବାଇକସର  ମ୍ୟାନେଜିଂ ପାର୍ଟନର ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ମେହେର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅରୁନ୍ଧତୀ ଗ୍ରୁପ୍ ହିରୋ ମୋଟକର୍ପ ପରିବାର ସାଙ୍ଗରେ ଦୀର୍ଘ ୧୫  ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଯୋଡି ହୋଇ ସଫଳତାର ସହ ଗ୍ରାହକ ସେବା ଯୋଗାଇ ଆସୁଛି । ହିରୋ ମୋଟକର୍ପର  ସବୋର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ମାନ ‘ଭାରତ ଶ୍ରେଷ୍ଠ’ରେ ଦୁଇ ଥର ସମ୍ମାନୀତ ହେବାର ଗୌରବ ଲାଭ କରିପାରିଛି । ଦେଶ ବିଦେଶ ସ୍ତରରେ ହିରୋ ମୋଟକର୍ପ ଦ୍ୱାରା ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଥର ପାଇଁ ସମ୍ମାନୀତ ହୋଇସାରିଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଭୁବନେଶ୍ୱରବାସୀଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଓ ସେବା ଯୋଗାଇଦେବା ଆମର ପ୍ରାଥମିକତା ରହିବ । ଅନଲାଇନ ମୋଟରସାଇକେଲ୍ କିଣିବା, ସର୍ଭିସିଂ ଓ ବୁକିଂ ଭଳି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସେଠାରେ ରହିବ ।  ତା ସହିତ ସିନିୟର ସିଟିଜେନ୍ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିବା ସହିତ ହୋମ୍ ପିକଅପ୍ ଆଉ ଡେଲିଭରୀ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ବିଶ୍ୱର ଅଗ୍ରଣୀ ଟୁ-ହ୍ୱିଲର ମାନ୍ୟତା ପାଇଥିବା ହିରୋ ମୋଟକର୍ପ ନିଜର ବିସ୍ତ୍ୃତ ମୋଟର ସାଇକେଲ ବର୍ଗମାଳା, ସମସ୍ତ ବର୍ଗମାଳା ଉପରେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ସହ ଲୋ-ମେଣ୍ଟେନାନ୍ସ କଷ୍ଟ, ଉଚ୍ଚ ରି-ସେଲ ଭାଲ୍ୟୁ , ପୃଥିବୀର ବୃହତ୍ତମ କଷ୍ଟମର ରିଲେସନ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପୋଗ୍ରାମ ସେବା ତାର ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଟଚ୍ ପଏଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଯୋଗାଇ ଦେଇ ଶହେ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଗ୍ରାହକ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ରେକର୍ଡ କରିସାରିଛି ।

Comments are closed.