ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ପରିଚୟକୁ ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ ? ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଶୂନ୍ୟ

23

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷଙ୍କୁ ନିଜ ସନ୍ତାନ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ଏକ ଦଂପତି ମାଡ୍ରାସ ହାଇ କୋର୍ଟରେ ଏକ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ । ଯାହା ଏବେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ନେଇଛି । ଧନୁଷଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଥିବା କଳା ଜାଇଟିକୁ ସର୍ଜରୀ କରି ନଷ୍ଟ କରିଦିଆ ଯାଇଥାଏ ପାରେ । ତେବେ କୋର୍ଟ ଏହି ମାମଲାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୭ ତାରିଖ ଯାଏଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏକ ଦଂପତି ନିକଟରେ ଧନୁଷଙ୍କୁ ନିଜର ସନ୍ତାନ ବୋଲି ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏନେଇ ସେମାନେ କୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ଧନୁଷଙ୍କଠାରୁ ୬୫.୦୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମାସିକ ଭର୍ତ୍ତା ଦେବାପାଇଁ ଦାବି ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି କୋର୍ଟ ଧନୁଷଙ୍କର ମେଡିକାଲ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ସୋମବାର ଦିନ କୋର୍ଟରେ ପୈଠ କରାଯାଇଥିବା ଧନୁଷଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶା ଯାଇଛି କି ଦଂପତି ଦାବି କରିଥିବା ତଥା ଧନୁଷଙ୍କ କାନ୍ଧରେ କୌଣସି କଳା ଜାଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ସର୍ଜରୀ କରି ହଟା ଯାଇଥାଇପାରେ ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.