ବିଦା ହେଲେ ଡିଏସପି ଦବିନ୍ଦର ସିଂହ । ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲିଙ୍କରେ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ବହିଷ୍କୃତ କଲେ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ଡିଜି

339

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ପୋଲିସରୁ ବିଦା ହେଲେ ଡିଏସପି ଦବିନ୍ଦର ସିଂହ । ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲିଙ୍କରେ ଧରାପଡିଥିବା ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଡିଏସପି ବହିଷ୍କୃତ । ପୋଲିସରେ ଥାଇ ବି ଦେଶକୁ ସୁରକ୍ଷା ନଦେଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିବାରୁ ଗିରଫ ଡିଏସପି ଦବିନ୍ଦରଙ୍କୁ ବିଦା କରାଗଲା । ତେବେ ବହିଷ୍କାର ନେଇ ସୂଚନା ଦେଲେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଡିଜି ଦିଲବାଗ ସିଂହ ।

ସେପଟେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ଜାମ୍ମୁକାଶ୍ମୀର କୁଲଗାଓରୁ ଧରାପଡିଥିଲେ ପୋଲିସ ଡିଏସପି ଦବିନ୍ଦର ସିଂହ । ତେବେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଶ୍ରୀନଗର ଅଭିମୁଖେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢିଚାଲିଥିଲା ଦବିନ୍ଦରଙ୍କ ଆଇ୍-ଟେନ୍ ଗାଡି । ଏବଂ ଗୁଇନ୍ଦା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଗାଡିର ପିଛା କରୁଥିଲେ ପୋଲିସ ଡିଆଇଜି ଅତୁଲ ଗୋୟଲ । ଏହି ଗାଡିରେ ଡିଏସପି ଦବିନ୍ଦରଙ୍କ ସହ ଥିଲା ହିଜବୁଲ ମୁଜାହିଦ୍ଦିନର ନମ୍ବର ଟୁ କୁହାଯାଉଥିବା ନଭିଦ ବାବୁ ଓ ରଫି । ଏବଂ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଖସାଇ ଦେବା ପାଇଁ ୧୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଡିଲ୍ କରିଥିଲେ ଦବିନ୍ଦର ସିଂ । ତେବେ ଜବାହାର ଟନେଲ ପୂର୍ବରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ପୁଲିସର କହିବା ମୁତାବକ ଜବାହାର ଟନେଲ ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଇଥିଲେ ଏମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଥାନ୍ତା ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.