ବହୁରୂପୀ ବାଇକ୍ ଚୋରକୁ ଧରିଲା କମିସନରେଟ୍ ପୋଲିସ ! କୋର୍ଟରେ ଓକିଲ ବେଶରେ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ରୋଗୀ ହୋଇ ଉଠାଇ ନେଉଥିଲା ଗାଡ଼ି ।

15

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଚୋରି ହେବା ଏକ ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣା ପାଲଟିଗଲାଣି । ପ୍ରତିଦିନ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଚୋରି ହେଉଥିବାର ଖବର ଆପଣ ଟିଭି କିମ୍ବା ଖବରକାଗଜରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ । ତେବେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ବହୁରୁପୀ ଚୋର । ଚୋରି ପାଇଁ ଜାଗା ଦେଖି ବେଶ ବଦଳାଉଥିଲା ଚୋର । ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି କୋର୍ଟରେ ଚୋରି କରିବ ତେବେ ଚୋର ନେଉଥିଲା ଓକିଲ ବେଶ । ଠିକ୍ ସେହିପରି ମେଡିକାଲକୁ ଯାଉଥିଲା ରୋଗୀ ହୋଇ ।

ଅଭିନବ ଢଙ୍ଗରେ ଚୋରି କରୁଥିବା ଏଭଳି ଏକ ଚୋରକୁ ଆଜି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଚୋରର ଦୃଶ୍ୟ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବାଇକ ଚୋରି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଭିନବ ଢଙ୍ଗରେ ଚୋରି କରୁଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ଏହି ଅଭିନବ ଚୋରର ନାଁ ଶଶୀଭୂଷଣ ଦାସ । ଶଶୀଭୂଷଣ ବିଭିନ୍ନ ବେଶରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଅଭିନବ ଢଙ୍ଗରେ ଲୁଟ କରୁଥିଲା । କୋର୍ଟରେ ଓକିଲ ହୋଇ ସେ ଲୁଟ କରୁଥିବାବେଳେ ମେଡିକାଲରେ ରୋଗୀ ହୋଇ ଯାଉଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.