କ୍ୟାପଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କୁ ବସାଇ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଚଲାଇଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ! ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍ ।

80

ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ଅନ୍ତିମ ଚରଣରେ ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ପ୍ରଚାର କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ନେତା ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କିଏ କାର୍ ତ କିଏ ବସ୍ ,ଶଗଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ବସି ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିମଧ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପଞ୍ଜାବର ଲୁଧିୟାନାରେ ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏଠାରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଚଲାଉଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ତାଙ୍କ ସହ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ମଧ୍ୟ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଭିଡିଓଟି କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟିର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାହୋଇଥିଲା ଯେ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହ ପଞ୍ଜାବ ଲୁଧିୟାନାରେ ଟ୍ରାକ୍ଟରର ସବାରୀ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଡ୍ରାଇଭର୍ ସିଟ୍ ରେ ବସି ଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମରିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କ ସମେତ କଂଗ୍ରେସର ଅନ୍ୟ ନେତା ମଧ୍ୟ ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଖପାଖର କିଛି ଲୋକ ଟ୍ରାକ୍ଟର ପଛରେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି ।
ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପଞ୍ଜାବ ବରଗାରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଜନସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାକୁ ପହଂଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ବିଜେପି ଉପରେ ବର୍ଷିଥିଲେ ।

Comments are closed.