ବୁଥ୍ ବାହୁଡ଼ା ମତ ପରେ ବିଜେପି ସାଂସଦଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ । ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ତୀର ମାରିଲେ ମନୋଜ ତିୱାରୀ, କହିଲେ ୪୮ ଆସନରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଜିତିବ ବିଜେପି, ଇଭିଏମକୁ ଦୋଷ ଦେବାର ବାହାନା ଖୋଜିବନି ବିରୋଧୀ ।

479

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ଦିଲ୍ଲୀ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ସରିବା ପରେ ଏବେ କିଏ ଦଖଲ କରିବ ଦିଲ୍ଲୀ ସେନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ସର୍ଭେ ରିପୋର୍ଟ । ଆଉ ଏହି ବୁଥ୍ ବାହୁଡ଼ା ମତ ନେଇ କେଉଁ ଦଳରେ ଖୁସି ଆଉ କେଉଁ ଦଳରେ ଉଦାସୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହାରି ଭିତରେ ବିଭିନ୍ନ ଏଗଜିଟ୍ ପୋଲ୍ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ପୁଣି ଦିଲ୍ଲୀ କମାଣ ଧରାଇବାକୁ କହୁଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିୱାରୀ କରିଛନ୍ତି ଭିବଷ୍ୟବାଣୀ ।

ମନୋଜ କହିଛନ୍ତି କି, ସବୁ ସର୍ଭେ ରିପୋର୍ଟ ପୂରା ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଆଉ ଆଉ ବିଜେପି ୭୦ ଆସନରୁ ୪୮ଟି ଆସନ ଅକ୍ତିଆର କରି ସରକାର ଗଢ଼ିବ । ଏପରିକି ଟ୍ୱିଟ୍ ତୀର ମାରି ମନୋଜ କହିଛନ୍ତି କି, ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ କୁ ସମ୍ଭାଳିକ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ କୁ ମନେ ରଖି ଦୟାକରି ଫଳାଫଳ ପୂର୍ବରୁ ଇଭିଏମ୍ କୁ ଦୋଷ ଦେବା ବାହାନା ନଖୋଜନ୍ତୁ ବୋଲି ବିରୋଧୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ବିଭିନ୍ନ ବୁଥ୍ ବାହୁଡ଼ା ମତ କହୁଛି, ପୁଣି ଦିଲ୍ଲୀରେ ସରକାର ଗଢିପାରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି । ପୁଣି ଆସିପାରେ କେଜ୍ରିୱାଲ ସରକାର । ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସରିବା ପରେ ଆସିଥିବା ଏଗଜିଟ୍ ପୋଲରେ ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ସର୍ଭେ ସଂସ୍ଥା ନିଜ ନିଜ ବୁଥ୍ ବାହୁଡା ମତରେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିକୁ ଆଗରେ ରଖିଛନ୍ତି । ଆଉ ବିଜେପିକୁ ପୁଣି ବନବାସ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ବୋଲି ବୁଥ୍ ବାହୁଡ଼ା ମତ କହୁଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.