ଆସିଲା ‘ଅତରଙ୍ଗି ରେ’ର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଗୀତ ଚକାଚକ : ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ସାରା ଅଲ୍ଲି ଖାନଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ

୨୪ ଡିସେମ୍ବର ଡିଜନୀ ହଟଷ୍ଟାରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ଫିଲ୍ମ 

82

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ଆଗାମୀ ବଲିଉଡ୍ ମୁଭି ‘ଅତରଙ୍ଗୀ ରେ’ର ଜବରଦସ୍ତ ଗୀତ ‘ଚକାଚକ’ । ନୂଆ ଗୀତରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଦମଦାର ଡାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେହିପରି ଫିଲ୍ମରେ ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ଧନୁଷ ଓ ବଲିଉଡ୍ ଖିଲାଡି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ନାୟକ ଭୂମକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମରେ ନାୟକ- ନାୟିକାଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ସାଙ୍ଗକୁ ଭରପୁର କମେଡି ରହିଛି ।

ଏହି ଗୀତଟିରେ ଶ୍ରେୟା ଘୋଷାଲଙ୍କ ନିଜର କଣ୍ଠ ଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।  ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଧନୁଷ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଖୁବ୍‌ ଜମିଛି । ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏକାଠି ଆଉ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ କରିବା ଉଚିତ୍ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସାରା ଜବରଦସ୍ତ ଠୁମକା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ଅତରଙ୍ଗୀରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍‌ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ଆସିଛି । ଏହି ଗୀତରେ ସାରା କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିବାହରେ ନାଚୁଛନ୍ତି । ସ୍ବାମୀର ବିବାହକକୁ ନେଇ କହୁଛନ୍ତି କି ‘ବିସୁ ବାବୁ.. ଦେଶର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ  ଯିଏ ସ୍ବାମୀର ନିର୍ବନ୍ଧରେ ଏତେ ଖୁସି ଅଛି’ ।

ଏହା ପରେ, ସାରା ବିବାହରେ ଜୋରରେ ନାଚୁଛନ୍ତି । ସାରାଙ୍କ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ କୋରିଓଗ୍ରାଫି ବିଜୟ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରେୟାଙ୍କ ସ୍ୱର ସାରାଙ୍କୁ ସୁଟ୍ କରୁଛି । ଏହି ଗୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ରେ ସୁପରହିଟ୍‌ ହୋଇ ସାରିଛି ।  କୋଭିଡଙ୍କୁ ଦେଖି ସାରା, ଧନୁଷ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅତରଙ୍ଗୀ OTT ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଫିଲ୍ମଟି ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ଡିସ୍ନି ପ୍ଲସ୍ ହଟଷ୍ଟାରରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବ । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦ ଏଲ ରାୟ ।