“ପ୍ରେମରେ ପ୍ରେମରେ’ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହଙ୍କ୍ ଅରିନ୍ଦମ ଓ ଚୁଲବୁଲି ଶୀତଲ

61

ପ୍ରେମରେ ପ୍ରେମରେ ପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ହଙ୍କ୍ ଅରିନ୍ଦମ ଓ ଚୁଲବୁଲି ଶୀତଲ । ସାର୍ଥକ ପ୍ରଡକସନ୍ସର ଆଗାମୀ ମୁଭି ତୋର ଦିନେ କୁ ମୋର ଦିନେ ରେ ଏକାଠି ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଯୋଡି । ଏହା ସହ ମୁଭିରେ ଓଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ପପୁଲାର ଯୋଡି ଅମ୍ଲାନ ଓ ରୀୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ଏହି ମୁଭିରେ ମ୍ୟୁଜିକ୍ କମ୍ପୋଜ କରିଛନ୍ତି ମଳୟ ମିଶ୍ର । ଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ମିହିର ଦାସ, ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ଲେଙ୍କା , ରତନ ମେହେର୍, ଅସିତ୍ ପତି  ଓ ସାତ୍ୟକି ମିଶ୍ର  । ଏହା ଭିତରେ ଫିଲ୍ମର କିଛି ଅଂଶ ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ସରିଲାଣି । ତେବେ ଏହି ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବାରେ କେତେ ସଫଳ ହେଉଛି ତାହା ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ହିିଁ ଜଣା ପଡିବ  ।

ଏହା ସହ ରୁପେଲି ପରଦାରେ ବୁଦ୍ଧିଆ ସିଂ : ରିଲିଜ୍ ହେଲା ‘ବୁଦ୍ଧିଆ ସିଂ- ବର୍ଣ୍ଣ ଟୁ ରନ୍’ର ଟ୍ରେଲର

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

Comments are closed.