ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ! ଜିଓ ସିମ୍ ପରେ ଏବେ ମିଳିବ ମାଗଣା ଡିଟିଏଚ୍ ସେବା

3

ଦେଶରେ ଟେଲିକମ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିବା ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏବେ ଡିଟିଏଚ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଆଖିଦୃଶିଆ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ବୋଲି ଖବର ଆସୁଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ମୁମ୍ବାଇ, ପୁନେ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ପରି ସହରରେ ଡିଟିଏଚ୍ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିପାରେ । ସେପଟେ ଭୋଡାଫୋନ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଏକ ଯୋଜନା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି । ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଖବରକାଗଜ ଅନୁସାରେ ଭୋଡାଫୋନ ୟୁ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡର ଅଧିଗ୍ରହଣ କରିନେଇଛି ।

wଏପଟେ ଜିଓ କେବେ ଡିଟିଏଚ ସେବା ନେଇକି ଆସିବ ,ଏନେଇ କୌଣସି ସ୍ଫଷ୍ଟ ସୂଚନା ମଳିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଜିଓର ସେଟଅପ୍ ବକ୍ସର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । କ୍ୟାଣ୍ଡିଟେକ ଓ ଡିଟିଏଚ୍ ଫୋରମର ୱେବସାଇଟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଲୋଗୋ ଥିବା ସେଟଅପ୍ ବକ୍ସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି । କିନ୍ତୁ ୱେବସାଇଟରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଫଟୋରେ ଥିବା ସେଟଅପ୍ ବକ୍ସ ସତରେ ବଜାରକୁ ଆସିବ ନା ନାହିଁ ଏଯାଏଁ କିଛି ସ୍ଫଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ଯଦି ଭୋଡାଫୋନ ଓ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଜଗତକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭାରତର ଏୟାରଟେଲ ଓ ବିସଏନଏଳ ବ୍ୟବସାୟକୁ କଡା ଟକ୍କର ଦେବ । ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଇଟିନାଓର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜିଓ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ୱେବସାଇଟ ସହ ମଧ୍ୟ ହାତ ମିଳାଇପାରେ । ଆମଜନ ପ୍ରାଇମ ଓ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସହ ମିଶି ଜିଓ ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଜିଓ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ହଟଷ୍ଟାର ସହ ହାତ ମିଳାଇ ସାରଛି । ଜଣାପଡିଛି ଜିଓ କିଛିି ସମୟ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାଗଣା ସୁବିଧା ଦେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜିଓ ଆରମ୍ଭରେ ୩୦୦ ଚ୍ୟାନେଲ ଦେଖାଇବ ।

Comments are closed.