ଅଜ୍ଞାତ କୋକିଳକଣ୍ଠୀଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଝୁମେଇଲେ ଜମାଟୋ ବଏ ! ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଜମାଟୋ ବଏଙ୍କ ସୁମଧୁର ସ୍ୱର 

607

ପ୍ରତିଭାକୁ ଯେତେ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଯେକୌଣସି ମାଧ୍ୟମରେ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସେ । ଏବେକାର ସମୟ ଏମିତି ହେଲାଣି ଯେ ବଣମଲ୍ଲୀର ବାସ୍ନା ଖାଲି ବଣରେ ସୀମିତ ହୋଇ ରହୁନି ଏହାର ମହକ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଗରିବ ମହିଳାଙ୍କ କୋକିଳକଣ୍ଠର ସ୍ୱର ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଥିଲା । ଆଜି ସେ ବଣମଲ୍ଲୀ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୋକିଳକଣ୍ଠୀ ନାମରେ ବିଖ୍ୟାତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଜଣେ ପ୍ରତିଭାର ଭଣ୍ଡାର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଧୁମ୍ ମଚାଇଛି । ଜମାଟୋର ଜଣେ ଡେଲିଭରୀ ବଏଙ୍କ ମଧୁର କଣ୍ଠରେ ଗାଉଥିବା ସଂଗୀତ ଏବେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଝଡ ପରି ବ୍ୟାପୁଛି ।

 

ଡେଲିଭରୀ ବଏ ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘରକୁ ଖାଦ୍ୟ ଡେଲିଭରୀ କରିବାକୁ ଗଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନେହୁରାରେ ସେ ଚିତଚୋର୍ ସିନେମାର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ “ଗୋରୀ ତେରା ଗାଓଁ ବଡା ପ୍ୟାରା …” ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ । ଗ୍ରାହକ ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଅପଲୋଡ୍ କରିବା ପରେ ଏହା ଝଡ ପରି ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଗୌହ୍ୱାଟିର ଜମାଟୋ ଡେଲିଭରୀ ବଏ ପ୍ରାଞ୍ଜିତ୍ ହୋଲୋଇ ଅନିର୍ବନ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନାମକ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘରକୁ ଖାଦ୍ୟ ଡେଲିଭରୀ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଅନିର୍ବନ୍ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିବା ସମୟରେ ଡେଲିଭରୀ ବଏଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଚେକ୍ କରି ଜାଣିଥିଲେ ଯେ ସେ ସଂଗୀତର ସୌଖିନ୍ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ଜଣେ ଗାୟକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ପ୍ରାଞ୍ଜିତ୍ ଖାଦ୍ୟ ନେଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଅନିର୍ବନ୍ ତାଙ୍କୁ ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ କହି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରାଞ୍ଜିତ୍ ଙ୍କ ସୁମଧୁର ସ୍ୱରର ଗାୟିକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ହିଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାନୁଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳିଥିଲା ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଜୀବନ ମିଳିଥିଲା । କିଏ ଜାଣିଥିଲା ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ଟଙ୍କାଏ ଦୁଇଟଙ୍କା ପାଇଁ ଗୀତ ଗାଉଥିବା ରାନୁ ଆଜି ଲୋକପ୍ରିୟ ସଂଗୀତ ଶୋରେ ଗୀତ ଗାଇବେ ବୋଲି ।

Comments are closed.