ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ପି.ଚିଦାମ୍ବରମ: ଆଇଏନଏକ୍ସ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା

ପୂର୍ବରୁ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ନାଁରେ ରହିଛି ଅର୍ଥ ହେରଫର ଅଭିଯୋଗ ଅଭିଯୋଗ

68

କନକ ବ୍ୟୁରୋ: ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ପ୍ରବର୍ତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟରେ ହାଜର ହେଲେ ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ପି.ଚିଦାମ୍ବରମ । ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ଇଡି । ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପିଟର ମୁଖାର୍ଜି ଓ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀଙ୍କ ବୟାନ ଆଧାରରେ ପଚରାଉଚରା କରିବ ଇଡି । ଉଭୟ ନିଜ ନିଜ ବୟାନରେ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ବୁଧବାର ଦିନ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପି ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟ ସମନ୍ ଜାରି କରିଛି। ପିଟର୍ ମୁଖାର୍ଜୀ ଏବଂ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସାରିତ ସଂସ୍ଥାନ ଆଇଏନ୍ଏକ୍ସ ମିଡିଆକୁ ଫରେନ୍ ଇନ୍ଭେଷ୍ଟ୍ମେଣ୍ଟ୍ ପ୍ରମୋସନ୍ ବୋର୍ଡ କ୍ଲିଅରାନ୍ସ୍ ଦେଇଥିବା ମାମଲାରେ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର କାର୍ତ୍ତି ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ସିବିଆଇ ଏବଂ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟ ଜାଲରେ ରହିଛନ୍ତି।

ତତକାଳୀନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂହଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଚାଲିଥିବା ଉପା ସରକାରଙ୍କ ଅଧୀନରେ ପି ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ସମୟରେ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଅନିୟମିତତା ହୋଇଥିଲା।

Comments are closed.