ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜ୍ : ସେଲଫି ପାଇଁ ନୁହେଁ ଅଶ୍ଲୀଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ । ବ୍ରିଜରେ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହେବାର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଦିଲ୍ଲୀର ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜରେ ସେଲଫି ନେବା ପରେ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହେବାର ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

326

ଦିଲ୍ଲୀର ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜ୍ ନିର୍ମାଣରେ ବିଳମ୍ବ କାରଣରୁ ଯେଉଁଠି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେଲା, ସେଇଠି ଉଦଘାଟନ ପରେ କିଛି ଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେଉଛି । ଏହି ବ୍ରିଜ ସେଲଫି ନେବା ପାଇଁ ଯେଉଁଠି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେଉଛି । ଏବେ ବ୍ରିଜରେ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହେବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ନବନିର୍ମିତ ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ କିନ୍ନରଙ୍କ ନିର୍ବସ୍ତ୍ର ହେବାର ଭିଡିଓ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ମାମଲା ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ୍ ସାର୍ବଜନିକ ସ୍ଥାନରେ ଅଶ୍ଲୀଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ପୁଲିସର ଏକ ବରିଷ୍ଠ ଅଫିସର କହିଛନ୍ତି କି, ସାର୍ବଜନିକ ସ୍ଥାନରେ ଅଶ୍ଲୀଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିବାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ମାମଲାର ଯାଂଚ କରାଯାଉଛି । ସେମାନେ କହିଲେ କି, ପୁଲିସ୍ ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜରେ ସୁରକ୍ଷା କଡାକଡି କରିଦେଇଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଆରୋପ ଲଗାଯାଇଛି କି, ବ୍ରିଜରେ ପୁଲିସର ଉପସ୍ଥିତି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନୁହେଁ । ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି, କିନ୍ନର ସିଗ୍ନେଚର ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ନିଜର କପଡା ଓହ୍ଲାଇ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ସେଇଠି ରାହାଗିରୀ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

Comments are closed.