କଂଗ୍ରେସରେ ବଢିଲା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କନ୍ଦଳ!କହିଲେ, କରିନାହାନ୍ତି ବିଶୃଙ୍ଖଳା, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରଖିଲେ ସଫେଇ

133

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ କନ୍ଦଳ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଜି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବୟାନ ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଖଣି ଚୋରି କରିନି । କିମ୍ବା ପଇସା ଦେଇଥିବାରୁ ହାଇକୋର୍ଟ ତାତ୍ସଲ୍ୟ କରିନାହାନ୍ତି । ଏଆଇସିସି ଜବାବ ମାଗିଲେ ମୁଁ ଦେବି ବୋଲି ଏହି ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ । ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା କାହ୍ନୁଚରଣ ଲେଙ୍କା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯାହା କିଛି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇଛି ସେନେଇ ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟି ଚେୟାରମ୍ୟାନ ବାରମ୍ବାର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ଦଳରେ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦପଦବୀରେ ରହିଥିଲେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ । ଏପରିକି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ରହିସାରିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠନେତାମାନେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବୟାନ ଦେବା ଠିକ ହୋଇନି ।

ଏହାର ଜବାବରେ ହେମାନନ୍ଦ ବିଶ୍ୱାଳ କହିଛନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ଭଙ୍ଗ ନେଇ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଘଟଣାରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ହେବା ଉଚିତ । ଏନେଇ ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ବୋଲି ହେମାନନ୍ଦ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଦଳୀୟ ଶୃଙ୍ଖଳା ଭାଙ୍ଗିଥିବା ନେଇ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ପିସିସି ଶୃଙ୍ଖଳା କମିଟି ବୈଠକରେ ଆଲୋଚନା ପରେ ଏଆଇସିସିକୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

Comments are closed.