ବର ବିକୁଥିବା କମ୍ପାନୀ ! ଭଡାରେ ବରଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ମିଳିବେ । 

0

ବିଶ୍ୱରେ ଏଭଳି ଅଜବ ପ୍ରକାରର କାରନାମା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯାହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ତ ଦୂରର କଥା ଭଲରେ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରିହୁଏନା । ତେବେ ଏଭଳି କିଛି କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ରହିଅଛି ଯାହାର ଅଜବ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଦେଖିଲେ ଅବାକ୍ ହେବା ଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିଯାଏ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ଏକ କମ୍ପାନୀକୁ ନେଇ ଯାଉଛୁ ଯେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ପରିଚିତ ।

ଭିଏତନାମାରେ ଅବସ୍ଥିତ ଲାଭିସ୍ ୱେଡିଙ୍ଗ୍ ନାମକ ଏହି କମ୍ପାନୀ ବିବାହ କରିବା ନିମିତ୍ତ ବର, ବରଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ଅତିଥିକୁ ଭଡାରେ ଦେଉଥିବା କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଅସଲ କଥା ହେଉଛି ସେଠାକାର ଅଧିକାଂଶ ଯୁବତୀ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କୁ ସମାଜରେ ଲୋକଲଜ୍ଜାର ଭୟ ଆସିଯାଏ । ଏହିଭଳି ସଙ୍କଟଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଏହି ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ମୁକୁଳାଇବା ପାଇଁ ଦେଖାଣିଆ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଏହି କମ୍ପାନୀ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଦିଏ । ଏହି ବିବାହ କେବଳ କିଛି ସମୟର ଖେଳ ଭଳି ଚାଲେ । ଯେହେତୁ ଭିଏତନାମାରେ ଗର୍ଭପାତ କରାଇବା ଏକପ୍ରକାର ଅପରାଧ ତେଣୁ ଯୁବତୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ବିବାହ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସନ୍ତି । ବିବାହ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବର ଏବଂ ଅତିଥିଙ୍କ ସହ ଯୁବତୀର କୌଣସି ସଂପର୍କ ରହେନାହିଁ । କିଛି ଦିନ ଗଲାପରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ବାହାନା କରି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥାନ୍ତି । ତେବେ ଏହି କମ୍ପାନୀ ଏହିଭଳି ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ସହାୟକ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ମୋଟାଅଙ୍କର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଇଥାଏ ।

Comments are closed.