ଏମିତି ବି ଅଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍! ଷ୍ଟାଡିୟମ ଭିତରକୁ ଛାଡ଼ିଲେନି ବୋଲି କ୍ରେନରେ ଚଢ଼ି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମର ଦେଖିଲେ ମ୍ୟାଚ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

4

ଅନେକ ସମୟରେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରଖିଥାଏ । ସେ ପଡ଼ିଆ ଭିତରେ ହେଉ ଅବା ବାହାରେ । ଆଇପିଏଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଝଲକ ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କିନ୍ତୁ କ୍ରିକେଟ ଅପେକ୍ଷା ଫୁଟବଲ ଖେଳରେ ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କର ଅଧିକ ପାଗଳାମୀ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ନିଜ ଟିମ୍ ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଫୁଟବଲ ଫ୍ୟାନ । ଏପରିକି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମର ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ ମିସ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏଭଳି ଫୁଟବଲ ଫ୍ୟାନ । କିନ୍ତୁ କ୍ରେନ ଉପରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମର ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବା ହୁଏତ କୌଣସି ଫ୍ୟାନ କରିନଥିବେ । ଆଉ ଏଭଳି ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତୁର୍କୀରେ ଜଣେ ଫୁଟବଲପ୍ରେମୀ ଏଭଳି କରି ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆକର୍ଷଣର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମର ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବା ପାଇଁ କ୍ରେନ ଉପରେ ଚଢ଼ିଲେ ଫୁଟବଲ ପ୍ରେମୀ । ତୁର୍କୀର ୟାମୁକ ଅଲ୍ଲୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରେନ ଉପରେ ଚଢ଼ି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମ ଡିନିଜିସ୍ପୋର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବର ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ତେବେ ୟାମୁକ ଅଲ୍ଲୀ କଣ ପାଇଁ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମ୍ୟାଚ ନ ଦେଖି କ୍ରେନ ଉପରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିଲେ ତାହା ପଛର କାରଣ ବେଶ ରୋମାଞ୍ଚକର ।

ୟାମୁକ ଅଲ୍ଲୀ ଡିନିଜିସ୍ପୋର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବର ଏକ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ । ତେବେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଡ଼ିନିଜିସ୍ପୋର କ୍ଲବ ଫୁଟବଲ ଖେଳିବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ସେଠାରେ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ୟାମୁକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ବ୍ୟାନ ଲଗାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିଜ ପ୍ରିୟ କ୍ଲବର ମ୍ୟାଚକୁ ମିସ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ୟାମୁକ । ଖାସ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଉପାୟ ଆପଣାଇଥିଲେ ୟାମୁକ । ଏକ କ୍ରେନ ଭଡ଼ା ନେଇ ତାହାକୁ ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାରେ ପାର୍କିିଂ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଏହି କ୍ରେନ ଉପରେ ଚଢ଼ି ପଡ଼ିଆରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିଥିଲେ ୟାମୁକ ।


କ୍ରେନ ଉପରେ ୟାମୁକଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେକ ଫୁଟବଲ ପ୍ରେମୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏପରିକି କ୍ରେନ ଉପରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଟିମକୁ ଚିୟରଅପ କରିବାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲିନଥିଲେ ୟାମୁକ । ତେବେ ଖେଳ ମଝିରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି କ୍ରେନକୁ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା ୟାମୁକଙ୍କ ଟିମ୍ । ତେବେ ମ୍ୟାଚ ପରେ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିିଡ଼ିଆରେ ଷ୍ଟାର ପାଲଟିଯାଇଥିଲେ ୟାମୁକ । କ୍ରେନରେ ମ୍ୟାଚ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରି କିଛି ଦର୍ଶକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଛାଡ଼ିଥିଲେ । ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Comments are closed.