ମାତ୍ର ୩୪ ଟଙ୍କାରେ କିଣନ୍ତୁ ବଜାଜ ବାଇକ୍ ! ଆପଣ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏଠାରେ କରନ୍ତୁ ଆବେଦନ

18

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦମଦାର ମାଇଲେଜ ବାଲା ବାଇକ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଉ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଟଙ୍କାର ଘୋର ଅଭାବ ରହିଛି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦମଦାର ବିକଳ୍ପ ରହିଛି । ଏହି ଅଫରରେ ଆପଣଙ୍କ ପକେଟରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ମାତ୍ର ୩୪ ଟଙ୍କା ଆଉ ବଜାଜର ସିଟି-୧୦୦ ବାଇକ ଆସି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଅଗଣାରେ । ତେବେ ଏହି ବାଇକର ବାସ୍ତବିକ ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୫୩,୭୪୧ ଟଙ୍କା । ସେହିପରି ବଜାଜ ସିଟି ୧୦୦ବିର ଏକ୍ସ ଶୋରୁମ ଦାମ ୩୩, ୨୧୬ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ବାଇକ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରଟିଓରେ ୧,୩୨୮ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ସେହିପରି ଇନସ୍ୟୁରାନ୍ସ ବାବଦକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ୧,୧୯୭ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଅର୍ଥାତ୍ ଏହି ବାଇକ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୩୫, ୭୪୧ଟଙ୍କାରେ ମିଳିଯିବ ।

ବଜାଜ ସିଟି୧୦୦ବିକୁ ଯଦି ଆପଣ ମାସିକିଆ ଇଏମଆଇ ଉପରେ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିମାସ ୯୩୭ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । କଂପାନୀର ଦାବି ରହିଛି କି, ଏହି ବାଇକ ୧ ଲିଟର ପେଟ୍ରୋଲରେ ପାଖପାଖି ୯୦ କିଲୋମିଟର ମାଇଲେଜ ନେଇଥାଏ । ସେହିପରି ବଜାଜ CT100 KS Alloy  ର ବାସ୍ତବିକ ଦାମ ରହିଛି ୪୨,୫୨୩ ଟଙ୍କା । ଏହି ବାଇକଟିକୁ ଆପଣ ମାତ୍ର ୧,୦୨୨ଟଙ୍କା ମାସିକିଆ ଇନଷ୍ଟଲମେଂଟରେ କିଣିପାରିବେ ।

ବଜାଜର ଏହି ମୋଟରବାଇକ ତିନୋଟି ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ବାଇକରେ ୯୯.୨୭ସିସିର ଇଂଜିନ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି । ସିଟି୧୦୦ବିକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିମାସ ୯୩୭ ଟଙ୍କା ତିନି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଏହାଛଡା, ଆପଣଙ୍କୁ ୭,୧୦୦ଟଙ୍କାର ଡାଉନ ପେମେଂଟ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ହେବ । ଏହି ମୋଟରବାଇକରେ ୪ ସ୍ପିଡ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ ସିଷ୍ଟମ ରହିଛି । ଏହି ବାଇକର ଇଂଜିନ ୮.୧ବିଏଚପିର ପାୱାର ଜେନରେଟ କରିଥାଏ । ବଜାଜର ଏହି ଶାନଦାର ବାଇକରେ ୧୧୦ ଏମଏମର ଡୁଆଲ ଡିସ ବ୍ରେକ୍ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି । ଯାହାକି ଏହି ବାଇକକୁ ଉଭୟ ପ୍ରଂଟ ଏବଂ ବ୍ୟାକ ଦିଗରୁ କଂଟ୍ରୋଲ କରିଥାଏ । ସେହିପରି ଏହି ମୋଟରବାଇକର ସସ୍ପେନସନ ସିଷ୍ଟମ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବଢିଆ ।

Comments are closed.