ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓଫୋନ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର ! ଏଣିକି ୩ ନୁହେଁ ବରଂ ବର୍ଷକ ମଧ୍ୟରେ ବି ଫେରସ୍ତ କରି ପାରିବେ ମୋବାଇଲ, ମିଳିବ ୫୦୦ଟଙ୍କା

8

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓଫୋନ ୟୁଜର୍ସ ଯଦି ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତୁ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ ବାବଦକୁ ପୂର୍ବରୁ ଦେଇଥିବା ଜମା ରାଶିକୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫେରିପାଇବେ । ଯାହାର ସୂଚନା ଜିଓ ଚ୍ୟାନେଲ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ତରଫରୁ ମିଳିଛି । ଯଦି କୌଣସି ଗ୍ରାହକ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ୫୦୦ଟଙ୍କାର ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ ।

ଚ୍ୟାନେଲ୍ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଯଦି ୟୁଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷରେ ଫୋନଟିକୁ ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ୧,୦୦୦ଟଙ୍କାର ରାଶି ରିଫଣ୍ଡ କରାଯିବ । ସେହିପରି ତୃତୀୟ ବର୍ଷ ଫୋନଟିକୁ ଫେରସ୍ତ କରିବା ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କାର ରାଶି ଫେରସ୍ତ କରିଦିଆଯିବ । ଏଠାରେ ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟିର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ତଥା ମ୍ୟାନେଜିଂ ଡିରେକ୍ଟର ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଗତ ୨୧ ଜୁଲାଇରେ ୪ଜି ଫିଚର ଫୋନ ଲଂଚ କରିଥିଲେ । ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଥିଲା ଶୁନ୍ୟ । ଅର୍ଥାତ୍ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏହି ଫୋନଟିକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କାର ରିଫଣ୍ଡେବୁଲ ରାଶି ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଯାହାକୁ ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ କରିଦିଆଯିବ ।

ଚ୍ୟାନେଲ ପାର୍ଟନରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଯଦି ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୧୫,୦୦ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା କଂପାନୀର ୧୫୩ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ମାସିକ ପ୍ଲାନ (ଏହି ପ୍ଲାନ ଜିଓଫୋନ ସହିତ ଲଂଚ କରାଯାଇଥିଲା) ଠାରୁ ବି କମରେ ସମ୍ଭବ ଅଟେ । ତେବେ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରାଉଥିବା ସର୍ତ୍ତ ସେତେବେଳେ ବି ପୁରଣ ହୋଇପାରିବ ଯଦି ୟୁଜର୍ସ ୧୨୫ଟଙ୍କାର ପ୍ରତି ମାସ ହିସାବରେ କରୁଥିବେ କିମ୍ବା ପୁଣି ଥରେ ୧,୫୦୦ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରିଦିଅନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ରାଶି ସେହି ରିଚାର୍ଜଗୁଡିକଠାରୁ ବି କମ ଅଟେ ଯାହା ୨ଜି ୟୁଜର୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି । ୨ଜି ୟୁଜର୍ସ ଗୋଟିଏ ମାସରେ ୧୫୦ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଚ୍ୟାନେଲ ପାର୍ଟନର କଂପାନୀକୁ କରିଛି, ଯାହାର ଉତ୍ତର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

ସୌଜନ୍ୟ- ଦୈନିକ ଜାଗରଣ

Comments are closed.