ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ! ଏଣିକି ଏହି ଦୁଇ କଂପାନୀ ଦେଉଛି ୧୬ ଟଙ୍କାରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଟା

4

ଯେବେଠୁ ‘ଜିଓ’ ଟେଲିକମ୍ ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିଲାଣି ସେବେଠୁ ଟେଲିକମ୍ ଜଗତରେ ଏକ ନୂଆ ଯୁଗର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବୋଲି କହିବା ବୋଧ ହୁଏ କୌଣସି ଭୂଲ ହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଜିଓର ଝଡରୁ ବଂଚିବା ପାଇଁ ଦେଶର ସମସ୍ତ ଟେଲିକମ୍ କଂପାନୀମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଠ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ନୁଆ ଅଫର ଭେଟିଦେବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ଆଇଡିଆ ନିଜର ପ୍ରି-ପେଡ୍ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଭେଟିଦେଇଛି ଏକ ନୁଆ ପ୍ଲାନ୍ ।

ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଯାଇ ଆଇଡିଆ ଏକ ନୁଆ ତଥା ୧୬ ଟଙ୍କିଆ ଡାଟା ପ୍ଲାନ୍ ଭେଟି ଦେଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ୧ ଘଂଟା ପାଇଁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଟାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଏହି ୧ ଘଂଟାରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଯେତେ ପାରିବେ ସେତେ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ତେବେ ଆଇଡିଆର ଏହି ପ୍ଲାନର ଲାଭ ଉଭୟ ପୁରୁଣା ଓ ନୂଆ ଗ୍ରାହକମାନେ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଏହି ଅଫରଟି କେବଳ ଦିଲ୍ଲୀ- ଏନସିଆରର ୩ଜି ପ୍ରି-ପେଡ୍ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ଏକ ଅଫର୍ ଭୋଡାଫୋନ ଇଣ୍ଡିଆ କରିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ୨୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କଲେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ମିଳୁଥିଲା ଅନଲିମିଟେଡ୍ ୩ଜି,୪ଜି ଡାଟା । ମାତ୍ର ସର୍ତ୍ତ ଥିଲା କି ଏହି ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କେବଳ ମଧ୍ୟରାତ୍ର ତଥା ରାତି ପ୍ରାୟ ଗୋଟାଏଠାରୁ ସକାଳ ୬ଟା ଯାଏଁ କରିପାରିବେ । ଏଥିସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ନିଜର ସର୍କଲ ଏବଂ ଡିଭାଇସ୍ ହିସାବରେ ଡାଟାର ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

ତେବେ ଏହି ଅଫର କେବଳ ପ୍ରି-ପେଡ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଭୋଡାଫୋନ ଏହି ସୁପରନାଇଟ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକରେ ୬ ଟଙ୍କାରୁ କମରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତି ଘଂଟା ହିସାବରେ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲା । ସେହିପରି ଯଦି ଏହାକୁ ଜିଓ ସହ ତୁଳନା କରାଯାଏ ତେବେ କଂପାନୀ ୧୦ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ରତିଦିନ ହିସାବରେ ୧ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ କରୁଛି ।

ସୌଜନ୍ୟ: ଆଜତକ୍

Comments are closed.