ଅଷ୍ଟମ ପାସଙ୍କ ପାଇଁ ଜବରଦସ୍ତ ଚାକିରୀ : ହାଇକୋର୍ଟରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମାସିକ ଦରମା ୧୬ ହଜାରରୁ ବି ଅଧିକ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଭଳି କରିବେ ଆବେଦନ

3

କଲିକତା ହାଇକୋର୍ଟ ତରଫରୁ ଗ୍ରୁପ୍ ଡି (ପିଅନ, ଦରୱାନ, ନାଇଟ୍ ଗାର୍ଡ ଏବଂ ସୁଇପର ତଥା କ୍ଲିନର) ଆଦି ପଦରେ ନିଯୁକ୍ତି ନେଇ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ଇଚ୍ଛୁକ ଆଶାୟୀପ୍ରାର୍ଥୀ ନିମ୍ନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ନିୟମାବଳୀ ଅନୁସାରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ପଦବୀ ସଂପର୍କିତ ତଥ୍ୟ

ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟ: ୨୨୧

ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା: ଆଶାୟୀପ୍ରାର୍ଥୀ କୌଣସି ବି ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଅଷ୍ଟମ ପାସ୍ କରିଥିବା ଦରକାର ।

ବୟସ ସୀମା: ଆଶାୟୀପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ସର୍ବାଧିକ ୪୦ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବନିମ୍ନ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏସହିତ ହିଁ ଉଭୟ ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ଇଂରାଜୀ ଭାଷା ପ୍ରତି ଜ୍ଞାନ ଥିବା ନିହାତି ଦରକାର ।

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ: ସାଧାରଣ ବର୍ଗର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ୪୦୦ଟଙ୍କା ଏବଂ ଏସସି/ଏସଟି ବର୍ଗର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ରହିଛି ମାତ୍ର ୧୫୦ ଟଙ୍କା ।

ଦରମା: ୪,୯୦୦ରୁ ୧୬,୨୦୦ ଟଙ୍କା

ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ୨୯ ଅକ୍ଟୋବର,୨୦୧୮

ଜବ୍ ଲୋକେସନ: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ

କିଭଳି କରିବେ ଆବେଦନ: ଆଶାୟୀପ୍ରାର୍ଥୀ ଆଧିକାରୀକ େଓବସାଇଟ୍ ମବକ୍ଷମଙ୍କଗ୍ଧଗ୍ଧବଷସଶଷମକ୍ଟଙ୍କକ୍ସଗ୍ଧ.ଶକ୍ଟଙ୍ଖ.ସଦ୍ଭକୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

କିଭଳି ହେବ ଚୟନ: ଉଭୟ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ଇଂଟରଭିୟୁ ଆଧାରରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଚୟନ କରାଯିବ ।

Comments are closed.