ସାଇବର ସିଟି ଗୁଡଗାଓ ଅଂଚଳରେ ନିରୀହ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଶିକାର କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରୁଥିବା କାମନା ସକ୍ତ ଜଣେ ସିରିୟଲ କିଲର ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଲଗାତର ଭାବେ ପାଖାପାଖି ୪ ଜଣ ନିହୀର ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ପ୍ରଥମେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ପରେ ଅତି ଆମାନୁସିକ ରପେ ସେମାନଙ୍କର ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏହା ଜଣେ ସିରିୟଲ କିଲରର କାମ ହୋଇ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସନ୍ଦେହ ଜାତ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଆଜିକାଲି ଗୁଡଗାଓ ସହରରେ ଜଣେ ଅଜଣା ସିରିୟଲ କିଲରର ଛାୟା ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ଏକ ଏଭଳି ସିରିୟଲ କିଲର ଯିଏ କି କେବଳ ୩-୧୦ ବର୍ଷର ନିରୀହ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁକନ୍ୟାଙ୍କୁ ହିଁ ନିଜର ଶିକାର କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ବଡ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ମାନବିକତାର ତଂଟି ଚିପିଥିବା ଏଭଳି ଜଣେ ସଇତାନକୁ ଧରିବାରେ ପୋଲିସ ହୋଇଛି ବିଫଳ ।

ପ୍ରଥମ ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିଲା ୨୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୬ରେ ସାଉଥ ସିଟି ମନ୍ଦିର ପରିସରରୁ ଜଣେ ୪ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ଅପହରଣ ହେବାର ପାଖାପାଖି ୨ ମାସ ପରେ ସେହିଠାରୁ ହିଁ କନ୍ୟାଟିର ମୃତଦେହ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା । ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଏହା ଜଣା ପଡିଥିଲା କି ଶିଶୁଟିକୁ ପ୍ରଥମେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ପରେ ତାର ଗଳାଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିଲା ୨୪ ଡିସେମ୍ବର,୨୦୧୬ରେ, ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସ୍ଥାନରୁ ପୁଣି ଜଣେ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ଅପହରଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଯାହାର ଟେର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ପୋଲିସକୁ ମିଳିପାରି ନାହିଁ ।

ତୃତୀୟ ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିଲା, ୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୭ରେ , ଜଣେ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ବାସଭବନ ପରିସରରୁ ସେହି ଅଂଚଳରୁ ଜଣେ ୭ ବର୍ଷର କନ୍ୟାର ଅପହରଣ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ଠିକ୍ ୨୦ ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଗତ ୨୫ ଜାନୁଆରୀକୁ ଗୁରୁ ଦ୍ରୋଣାଚାର୍ଯ୍ୟ ପାର୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ପାଣି ଟାଙ୍କିରୁ କନ୍ୟାଟିର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଚତୁର୍ଥ ମାମଲା ଘଟିଛି ଗତ ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୭ରେ , ଗୁଡଗାଓର ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରୁ ଜଣେ ୧୦ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ହଠାତ୍ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଛାନଭିନ ଜାରି ରହିଥିବାବେଳେ ଗତ ୨୩ ତାରିଖରେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଶିଶୁମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ପାଣି ଟାଙ୍କିରୁ ନାବାଳିକାଟିର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ଆଉ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଥିଲା ପୂର୍ବ ପରି ସମାନ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରଥମେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ପରେ ହତ୍ୟା ।

ଏହି ସେହି ୪ଟି ମାମଲା ଯାହା କେବଳ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସହରରେ କୋକୁଆ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ସହରରେ ନିୟୋଜିତ ସ୍ମାର୍ଟ ପୋଲିସଠାରୁ ପଡିଛି ଭାରି । ଏହି ୪ଟି ମାମଲାରେ ରହିଛି ସମାନ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ । ଏହି ସବୁ ଘଟଣାରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଛୋଟ ଛୋଟ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ହିଁ ଶିକାର ବନାଇଛି । ପ୍ରଥମେ ଅପହରଣ କରେ ଓ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ହତ୍ୟାପରେ ମୃତଦେହଟିକୁ ଗାଏବ କରିବା ତରିକା ମଧ୍ୟ ସମାନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଜଣେ ସିରିୟଲ କିଲରର ହୋଇଥାଏପାରେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରିଛି ।