ଜିଓ ବନାମ ଏୟାରସେଲ ! ଲଂଚ କଲା ତିନି ତିନୋଟି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ । ୯୩ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କଲେ ମିଳିବ ୩୬୫ ଦିନର ବୈଧତା

3

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଏୟାରସେଲ ଲଂଚ କରିଛି ପୁଣି ନୂଆ ଶସ୍ତା ଡାଟା ପ୍ଲାନ । ହେଲେ ଏଥରକ ଏୟାରସେଲ ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ବରଂ ତିନି ତିନୋଟି ଶସ୍ତା ଡାଟା ପ୍ଲାନ ଲଂଚ କରିଛି । ଯାହା ୯୩, ୧୭୫ ଏବଂ ୩୪୯ ଟଙ୍କିଆ ରହିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ କଂପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଯୋଗାଇ ଦେୁଛି ଅସୀମ କଲିଂ ସହିତ ଡାଟା ଏବଂ ଏସଏମଏସ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପ୍ଲାନ ସଂପର୍କରେ . . .

ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ କହି ରଖୁଛୁ କି, ଏୟାରସେଲର ଏହି ତିନୋଟି ପ୍ଲାନ ଏବେ କୋଲକତାବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ । ଏୟାରସେଲର ସବୁଠାରୁ କମ ଦାମ ଥିବା ପ୍ଲାନ ତଥା ୯୩ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ୩୬୫ ଦିନର ବୈଧତା । ଅର୍ଥାତ୍ ପୁରା ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୦ ପଇସା ପ୍ରତି ମିନିଟ୍ ଦରରେ ଉଭୟ ଲୋକାଲ ଏବଂ ଏସଟିଡି କଲ କରିପାରିବେ । ଏହାବ୍ୟତୀତ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତି ମାସ ୨୫୦ ଏମବି ଡାଟା ଏବଂ ୫୦ ଏସଏମଏସ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ୯୩ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିବା ଉପରେ ୭୦ ଟଙ୍କାର ଟକଟାଇମ ବି ମିଳିବ ।

ସେହିପରି ଏୟାରସେଲର ୧୭୫ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ରହିଛି ଅସୀମ ଲୋକାଲ ଏବଂ ଏସଟିଡି କଲିଂର ସୁବିଧା । ଏଥିସହିତ ୩୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୧୦୦ ମେସେଜ ବି ମିଳିବ । ସେହିପରି ଏହାର ୩୪୯ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ୮୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ବାବଦକୁ ୧ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମ କଲିଂ ଏବଂ ୧୦୦ଟି ଲୋକାଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସନାଲ ଏସଏମଏସ ବି ମାଗଣାରେ ମିଳିବ । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ କି, ଏହି ତିନୋଟି ଯାକ ପ୍ଲାନ ଏୟାରସେଲର ନୂଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ।

 ସୌଜନ୍ୟ: ଅମର ଉଜାଲା

Comments are closed.