ଷ୍ଟାର କିଡ୍ ମନାଇଲେ ଭାଇଦୂଜ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଜୈନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ଜୈନର ପ୍ରଥମ ଝଲକ

53

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଜୈନ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସାହିଦଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ହେବ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ । ଭାଇଦୂଜ ଅବସରରେ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୀରା ରାଜପୁତ ୨ ମାସର ହୋଇଥିବା ଜୈନର ପ୍ରଥମ ଝଲକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଓ ଜୈନଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

 

View this post on Instagram

 

Hello World 🌼

A post shared by Mira Rajput Kapoor (@mira.kapoor) on

ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ ମିରା କପୁରଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ କ୍ୟୁଟ ଯୋଡି ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ନଜର ଆସିଥାଏ । ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଆକ୍ଟିଭ ରମଧ୍ୟ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ମିରା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପୁଅ ଜୈନର ଫଟୋକୁ ନିଜ ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ ଜୈନଙ୍କୁ ଖୁବ କ୍ୟୁଟ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମିରା ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ Hello World  । ଜୈନଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସାହିଦଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଫଟୋକୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ସାହିଦ ଏବଂ ମିରା ରାଜପୁତ ଜୁଲାଇ ୨୦୧୫ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ମିଶା କପୁର ୨୦୧୬ ଅଗଷ୍ଟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ।

 

View this post on Instagram

 

With Dadi!! Ta-Thai-Thai-Tat 😘

A post shared by Mira Rajput Kapoor (@mira.kapoor) on

ମତାମତ

Your email address will not be published.