ରାଜକୀୟ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ସ୍କୁଲ ଭାବନ୍ତାରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଯୋଜନା ଅଧିନରେ ମିଳୁଥିବା ପୋଷଣଯୁକ୍ତ ଆହାରରେ ଛାତ୍ରମାନେ ରୁଟି ମାଗିବାରୁ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବେ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି । ଛାତ୍ରମାନେ ରୁଟି ମାଗିବାରୁ ରାଗିଯାଇ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇ କି ପ୍ରଚଣ୍ଡ ମାଡ ମାରିଛନ୍ତି । ଯାହା କାରଣରୁ ୪ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗମ୍ଭୀର ଆଘାତ ଆସିଛି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ୩ ଛାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଆହତ ହେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ କ୍ରୋଧିତ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏସିଏମକୁ ମାମଲାର ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ବି କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସ୍କୁଲରେ ମିଳୁଥିବା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନରେ ପିଲାଙ୍କୁ କେବଳ ଡାଲି ମିଳୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ପ୍ରାଶାସନ ଠାରୁ ରୁଟି ମାଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ରୁଟି ଦିଆଯାଇନଥିଲା । ଯଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଗାଁର ସରପଂଚଙ୍କ ଠାରେ ସ୍କୁଲ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହି କଥାରେ ରାଗ ରଖି ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ଡରାଇବା ଓ ପୁଲିସର ଧମକ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ତା’ପରେ ସେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇକି ମାରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ହାତ, ଗୋଡ ଓ ଶରୀରରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଙ୍ଗରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଏହାପରେ ୭ ଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ରାଜକୀୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମାତା ପିତା ସମେତ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକ୍ରୋଶର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ଦେଖି ବିଇଓକୁ ଯାଂଚର ରିପୋର୍ଟ ଉପସ୍ଥିତ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି ଏବଂ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ କାରଣ ଦର୍ଶାଅ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇ ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।