କାଳିଆ ଦାଣ୍ଡରେ କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ ! ରାତି ଅଧରେ ବଡଦାଣ୍ଡରେ ସାଷ୍ଟାଙ୍ଗ ଦଣ୍ଡବତ ସହ କଲେ କ୍ଷମାଭିକ୍ଷା

1

ପୁରୀ ବ୍ୟୁରୋ, କନକ ନ୍ୟୁଜ୍ : ବଡଦାଣ୍ଡରେ ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ କଲେ କମେଡି କିଙ୍ଗ ପପୁ । ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଓ ତୁଳସୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିବା ପରେ ବେଶ କିଛି ଦିନ ହେବ ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରୁଥିଲେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍ ପମ୍ । ଶେଷରେ ପପୁଙ୍କ ଚେତା ପଶିଛି । ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡରେ ପହଁଚି ସାଷ୍ଟାଙ୍ଗ ପ୍ରଣାମ କରିବା ସହ ନିଜ ଭୂଲ ପାଇଁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ପପୁ ।

papu in puriପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ ପାଇଁ ଗୁରୁବାର ଅଧରାତିରେ ବଡ ଦାଣ୍ଡରେ କମେଡି କିଙ୍ଗ ପପୁ ପମ୍ ପମ୍ ପହଂଚିଥିଲେ । ଆଗରେ ଆଗରେ ଗଣମାଧ୍ୟମର କ୍ୟାମେରା ଯାଉଥାଏ ଓ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଥାନ୍ତି ପପୁ । ଆଉ ସିଂହ ଦ୍ୱାରରେ ପହଁଚିବା ପରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା କିଛି ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ । ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ସାଷ୍ଟାଙ୍ଗ ପ୍ରଣାମ କରିଥିଲେ ପପୁ ପମ୍ ପମ୍ । ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତର ପର୍ବ । ଜଗନ୍ନାଥ, ତୁଳସୀ ଓ ସେବାୟତଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ବିବାଦ ଘେରକୁ ଚାଲି ଆସିଥିବା ପପୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ ।

ଏବେ ନଜର ପକାନ୍ତୁ କାହିଁକି ବିବାଦ ଘେରକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ପପୁ ପମ୍ ପମ୍ । ପୁରୀ ବେଳାଭୂମି ମହୋତ୍ସବରେ କାଳିଆଙ୍କୁ କମେଡି କରିଥିଲେ କମେଡି କିଙ୍ଗ । ହେଲେ କମେଡିରେ କଟାକ୍ଷ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଥିଲା । ଜଗନ୍ନାଥ ସେନା ଠାରୁ ଲୁଲୁ ସେନା ସମସ୍ତେ ବିରୋଧ କଲେ । ଏମିତିକି ପପୁଙ୍କ ଉପରକୁ କାଳିମାଡ ବି ହେଲା । ଏବେ ପପୁଙ୍କ ପ୍ରାୟଶ୍ଚିତ ହୁଏତ ତାଙ୍କ ପାପକୁ ଧୋଇଦେଲା । କିନ୍ତୁ ସାଧାରଣରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ବି ଛାଡିଗଲା ଯେ କମେଡିରେ ଶାଳୀନତା ରହିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କି?

ତେବେ କମେଡି କିଙ୍ଗରୁ ଟ୍ରାଜେଡି କିଙ୍ଗ୍ ପାଲଟିଥିବା ପପୁ ପମ୍ ପମ୍ ଏନେଇ କଣ କୁହନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର

Comments are closed.