କଳାହାଣ୍ଡିରେ ବିଭତ୍ସ ଗଣହତ୍ୟା : ଜୟପାଟଣା ରାସ୍ତାରେ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ଦେଲା ନିଶାଶକ୍ତ ଯୁବକ 

225

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଗାଁ ରାସ୍ତାରେ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗଣହତ୍ୟା  । ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ପଲସ-ପିପଲଗୁଡା ରାସ୍ତାରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ୪ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ । ୪ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ଜଣ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ତିନିଜଣ ହେଲେ ସୁଦର ନାୟକ, ସିଂଗ ନାୟକ ଓ ନକୁଳ ନାୟକ । ଅନ୍ୟଜଣେ ମୃତକ ହେଲେ ଉପି ଶବର । ଜୟପାଟଣା ଥାନା ପୋଲିସ ଏହି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜୟପାଟଣା ପୋଲିସ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । କଳାହାଣ୍ଡି ଏସପିଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଦେଇଥିବା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୭ଟାରେ ପଲସ ପିପଲଗୁଡ଼ା ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରେ ଥିବା ମଦଭାଟିରେ ସୁନ୍ଦର, ସିଂଗ, ନକୁଳ ଓ ଉପିଙ୍କ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯଚିନ୍ଦ୍ର ବସି ମଦ ପିଇଥିଲେ। ତେବେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯଚିନ୍ଦ୍ର ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବଚସା ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ଯଚିନ୍ଦ୍ର ଏକ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ସେମାନେ ସାଇକେଲ ଓ ବାଇକରେ ପଳାଇ ଯାଇ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯଚିନ୍ଦ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଡ଼ାଇ ଗୋଡ଼ାଇ ହାଣିଥିଲା। ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଉକ୍ତ ଚାରିଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଖବର ପାଇ ଜୟପାଟଣା ଥାନା ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ଗାଁ ମାଓ ଉପଦ୍ରୁବ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବାରୁ ରାତିରେ ପୁଲିସ ସତର୍କତା ସହିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛି। ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ଆତଙ୍କର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ଏହି ଗାଁରେ ଅନୁରୂପ ଏକ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା।

ମତାମତ

Your email address will not be published.