LIC ଆଣିଲା ନିଯୁକ୍ତି ସୁଯୋଗ ! ୭୦୦ ପଦ ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି କରିବେ ଆବେଦନ ।

9

ଲାଇଫ ଇନସ୍ୟୁରାନ୍ସ କର୍ପୋରେସନ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ପକ୍ଷରୁ ନିଯୁକ୍ତି ନେଇ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ବିଜ୍ଞପ୍ତି । ଏଥିରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟଆଡମିନିଷ୍ଟ୍ରେଟିଭ ପଦରେ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଛି । ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିବା ଆଶାୟୀ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟରେ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଏହା ସହ ପଦଗୁଡିକୁ ଜାତି ଆଧାରରେ ମଧ୍ୟ ସଂରକ୍ଷିତ କରାଯାଇଛି ।

ପଦର ବିବରଣୀ :

ଭର୍ତ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ୭୦୦ ଜଣ ଆଶାୟୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯିବ । କିନ୍ତୁ ପେ-ସ୍କେଲକୁ ନେଇ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇନାହିଁ । ଏହି ୭୦୦ ପଦ ମଧ୍ୟରେ ସାଧାରଣ ବର୍ଗରେ ୩୪୯ଟି ପଦ, ଓବିସି ବର୍ଗରେ ୧୯୨ଟି ପଦ, ଏସସି ବର୍ଗରେ ୧୦୪ଟି ଏବଂ ଏସଟି ବର୍ଗ ପାଇଁ ୫୨ଟି ପଦ ସଂରକ୍ଷିତ ରହିଛି ।

ଯୋଗ୍ୟତା :

ଏହି ପଦ ପାଇଁ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ଶେଷ କରିଥିବା ଆଶାୟୀମାନେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ।

ବୟସସୀମା :

ଏହି ପଦରେ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ଆଶାୟୀମାନଙ୍କର ସର୍ବନିମ୍ନ ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଆବଶ୍ୟକ । କିନ୍ତୁ ସରକାରଙ୍କ ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଆରକ୍ଷିତ ବର୍ଗର ଆଶାୟୀ ମାନଙ୍କୁ ବସୟ ସୀମାରେ କୌଣସି ରୋକ ଲାଗିବ ନାହିଁ ।

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ :

ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଏବଂ ଓବିସି ବର୍ଗର ଆଶାୟୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ସେହିପରି ଏସସି-ଏସଟି ବର୍ଗର ଆଶାୟୀମାନଙ୍କୁ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଶୁଳ୍କ ଦେବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ଆବେଦନର ଅନ୍ତିମ ତାରିଖ :

୧୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୮

ଚୟନପ୍ରକ୍ରିୟା :

ଆଶାୟୀମାନର ଚୟନ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଧାରରେ କରାଯିବ ।

Comments are closed.