ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା- ସେହୱାଗଙ୍କ ଭିତରେ ମତଭେଦ । ହସ୍ତକ୍ଷେପକୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ ବୀରୁ, ଛାଡିପାରନ୍ତି କୋଚ୍ ପଦ?

5

କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ଟିମ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲର ଆରମ୍ଭରେ ଧମାକାଦାର ଖେଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଆରମ୍ଭ ମୁକାବିଲାରେ ବାରମ୍ବାର ଜିତ ହାସଲ କରିବା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ପଛୁଆ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଟିମ ରାଜସ୍ଥାନ ବିପକ୍ଷରେ ୧୫୮ରନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ପିଛା ପରି ମଧ୍ୟ ପଛୁଆ ରହିଯାଇଥିଲା । ଟପ ଅର୍ଡର ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲା ପରେ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳୀ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ଟିମ ଗୁରୁ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳୀ ବିରେନ୍ଦର ସେହେୱାଗ ଏବଂ ମାଲିକାଣୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରୀତି ଜିଂଟା ମ୍ୟାଚ ସମୟରେ ସବୁବେଳେ ହସୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

ମଙ୍ଗଳବାର ମିଳିଥିବା ହାର ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କିଛି ଠିକ୍ ନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ ଲଗାତାର ହାରିବା ଯୋଗୁଁ ସେହେୱାଗଙ୍କୁ ପ୍ରୀତି ଅନେକ ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି । ବିଶେଷ ସୂତ୍ର ମୁତାବକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ସେ ୩ୟ ନମ୍ବରରେ ଅଶ୍ୱିନଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରୀତି ସେହେୱାଗଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ନିରାଶ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

source: jansatta

ପଞ୍ଜାବ ବତ୍ତମାନ ୧୦ମ୍ୟାଚରୁ ୬ଟା ମ୍ୟାଚ ଜିତି ୪ଟା ମ୍ୟାଚ ହାରିଛି । ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଜାଗା ବନାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଟିମକୁ ଆହୁରି ୪ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିବାକୁ ପଡିବ । ବିଶେଷ ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରୀତି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ରାଜସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ମିଳିଥିବା କାରଣର ଦୋଷ ସେହେୱାଗଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରୀତି ଏଭଳି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେହେୱାଗଙ୍କ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦି ନାହାନ୍ତି, ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଛନ୍ତି ।

ପ୍ରୀତି ଜିଂଟା ଏହି ଟିମରେ ୫ବର୍ଷ ହେଲା ରହିଆସୁଛନ୍ତି, ମାତ୍ର ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାରରେ ସେହେୱାଗ ମଧ୍ୟ ରାଗି ଯିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଟିମର ବିଶେଷସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ସେହେୱାଗ ଏବେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଉପରେ ଖୁବ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଟିମର ଅନ୍ୟ ମାଲିକଙ୍କ ସହ କଥା ମଧ୍ୟ ହୋଇସାରିଲେଣି କି ଏଭଳି କଥା ସେ ଟିମରେ ସହ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କି ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ପସନ୍ଦ ନାହିଁ । ସେହେୱାଗଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୬ରେ ମଧ୍ୟ ଟିମ ସିଲେକ୍ସନ ସମୟରେ ପ୍ରୀତି ନିଜର ରାଗ ହେଡ କୋଚ ସଂଜୟ ୱାଙ୍ଗଡ ଉପରେ ଦେଖାଇ ଥିଲେ ।

Comments are closed.