ଆସୁଛି ଦିପାବଳୀ ! ବିମାନ ଯତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଇଂଡିଗୋର ବଡ ଅଫର, ମାତ୍ର ୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କରିପାରିବେ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ।

25

ଘରୋଇ ବିମାନ ସେବା କମ୍ପାନି ଇଣ୍ଡିଗୋ ପକ୍ଷରୁ ଦିପାବଳୀ ଅଫର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ କମ୍ପାନି ତରଫରୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଘରୋଇ ଫ୍ଲାଇଟ ଓ ସର୍ବନିମ୍ନ ୩୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଇଣ୍ଟରନାସନାଲ ଫ୍ଲାଇଟ ଟିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଇଣ୍ଡିଗୋ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଫର ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ରୁ ୨୬ ମଧ୍ୟରେ ଟିକେଟ କାଟିବାକୁ ପଡିବ । ସାଧାରଣତଃ ଦିପାବଳୀରେ ସମସ୍ତ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅଫର ମାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଠିକ ସେହି ଭଳି ଇଣ୍ଡିଗୋ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହିଭଳି କିଛି ଅଫର ଦେଇଛି । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଘରୋଇ ଫ୍ଲାଇଟ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୮୯୯ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଟରନାସନାଲ ଫ୍ଲାଇଟ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ୩୩୯୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ମୋଟ ୧୦ ଲକ୍ଷ ସିଟ ପାଇଁ ଏହି ଅଫର ଲାଗୁ ହେବ । ଏହି ଅଫର ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଟିକେଟ କାଟିଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନଭେମ୍ବର ୮ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ହେବ । ଦିପାବଳୀ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଉତ୍ସବ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାହାକୁ ଦୁଇଗୁଣିତ କରିବାକୁ କମ୍ପାନି ମାତ୍ର ୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଏୟାର ଟିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ଫଳରେ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବିମାନ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ବୋଲି କମ୍ପାନିର ମୁଖ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଧିକାରୀ ଓ୍ବିଲିୟମ ବୋଲଟର କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଇଣ୍ଡିଗୋ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ଅଫର ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନିମାନେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି । ତେବେ ଶସ୍ତା ଦର ଯୋଗୁଁ ଭାରତୀୟ ବିମାନସେବା ଶିଳ୍ପ ଏବେ ସଂକଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି ।

Comments are closed.