କାଲି ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ ! ନାଗପୁରରେ ହେବ ଦମଦାର ଲଢେଇ, ବିଜୟଧାରା ବଜାୟ ରଖିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ବିରାଟ ବାହିନୀ ।

104

କନକ ବ୍ୟୁରୋ : ଆସନ୍ତାକାଲି ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆ । ୫ ଟିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାରତ ୧-୦ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି । ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଠାରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ ୬ ୱିକେଟରେ ବିଜୟ ହୋଇଥିଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ । ଏହି ବିଜୟଧାରାକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ରହିଛି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ । ପୂର୍ବରୁ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜ ହାତଛଡା କରିଥିବାରୁ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ ଜିତି କଙ୍ଗାରୁ ଦଳ ଠାରୁ ବଦଲା ନେବାକୁ ଚାହିଁବ ଭାରତ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ନାଗପୁରର ବିଦ୍ରଭ କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଦିନ ୧.୩୦ ମିନିଟରେ ଏହି ହାଇଭୋଲ୍ଟଟେଜ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ । ସେପଟେ କାଲି ମ୍ୟାଚରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିବ ହିଟ୍ ମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଉପରେ । କାରଣ ନାଗପୁରରେ ରୋହିତଙ୍କର ଭଲ ରେକର୍ଡ ରହିଛି । ଏଠାରେ କଙ୍ଗାରୁ ଦଳ ବିପକ୍ଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଟି ଯାକ ମ୍ୟାଚରେ ଶତକ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ରୋହିତ ଶର୍ମା । କାଲି ମ୍ୟାଚରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥାର କାରଣ ସାଜିପାରନ୍ତି ହିଟ୍ ମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଥିବାରୁ ଭାରତର ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ରହିଛି । କାଲିର ମ୍ୟାଚ ଜିତି ସିରିଜରେ ୨-୦ରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି ବିରାଟ ବାହିନୀ ।

Comments are closed.