ଧାରାବାହିକ ଦେଖିବାକୁ କିଏ ବା ପସନ୍ଦ ନ କରେ । ସଂଧ୍ୟା ହେବା ମାତ୍ରେ ମା’ଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜେଜେମାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ବସିଯାଆନ୍ତି ଟିଭି ସାମ୍ନାରେ,ଓ ଏକାଠି ବସି ମଜା ନିଅନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ମେଗା ଧାରାବାହିକର । ଆଜିକାଲି ହିନ୍ଦୀ ଧାରାବାହିକର ଚାହିଦା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଛି ଏବଂ ତାହା ତୁଳନାରେ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଖୁବ କମ । କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଉପସ୍ଥାପନା ସମସ୍ତ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ପାରିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ । ତେବେ ଯଦି ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକରେ ସେହିଭଳି ତଡ଼କା ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତା ନିହାତି ଭାବରେ ଏହା ମସସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଦୃତ ହୋଇପାରନ୍ତା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୀମିତ ନ ରହି ବିକଶିତ ହୋଇପାରନ୍ତା ।

ଯଦିଓ ଟିଭିରେ ମେଗା ଧାରାବାହିକ ଦେଖିବାକୁ ଲୋକ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ତଥାପି ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆର ଚାହିଦା କିଛି କମ ନୁହେଁ । ଦିନକୁ ଦିନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବପିଢିର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ନେଇପାରିଛି । ପ୍ରତି ଘଂଟା,ମିନିଟ ଏବଂ ସେକେଣ୍ଡରେ ସାରା ପୃଥିବୀର ଖବର ମିଳୁଛି ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ । ତେବେ ଏହା କେବଳ ବଲିଉଡ କିମ୍ବା ହଲିଉଡରେ ସୀମିତ ନାହିଁ ବରଂ ଓଲିଉଡକୁ ମଧ୍ୟ ପହଂଚି ସାରିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆରେ ତ ନିହାତି ଭାବରେ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ଧାରାବାହିକ ଦେଖିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ହରର ଫିଲ୍ମ ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ନଥିବେ । ଯାହା ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଛନ୍ତି ଯୁବ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ନିର୍ମାତା ଅନୁପମ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଏହା ଏକ ହରର ୱେବସିରିଜ,ଯାହାର ନାମ ହେଉଛି ପାନିକ ସର୍ଟସ୍ । ନିହାତି ଭାବରେ ଏହା ତାଙ୍କର ଏକ ଭିନ୍ନ ପୟାସ ଏବଂ ଦର୍ଶକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁପମଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ହରର ସିରିଅଲ ବା ଫିଲ୍ମ ଭଳି ଏହା ନୁହେଁ,ଏହା କେବଳ ମନର ଭୟକୁ ନେଇ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଧାରାବାହିକା ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇ ସାରିଛି । ଦେଖନ୍ତୁ ଟ୍ରେଲର ।